Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha valaki egy két éves gyereke...

Ha valaki egy két éves gyereket naponta többször szoptat, mennyi teje lehet?

Figyelt kérdés
Lehet annyi, hogy mellette nincs szükség tejitalra tápszerre, tejre? ugye 500 ml az ajánlás 3 éves korig...(nem rólam van szó csak kivancsisagbol kérdem azoktól akik sokáig szoptattak nap közben is, nem pusztán lelki okokból hogy ennyi idő után vajon lehet e fizikálisan még ennyi teje valakinek? Mértétek valaha vagy megnéztétek fejéssel?
2016. dec. 11. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
En ugy tudom, hogy egy eves korig ajanlott a napi 500 ml. Vagy en tudom rosszul? :( szerintem egy ennyi idos gyereknek nem letszukseglet az anyatej mar. Ilyenkor mar csak fuggoseg az anya es a gyerek reszerol a cici.
2016. dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az vilagos hogy nem letszukseglet de ajanlottnak ajanlott az 500 ml tejtermek nekem azt mondta a vedono... de a kerdesemnek nem is ez a lenyege hanem hogy lepes e a mell eloallitani ennyi tejet 2 ev utan?
2016. dec. 11. 14:00
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Ha van is ennyi anyatej, annak már nem olyan a minősége, mint egy pici csecsemőnél.
2016. dec. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Igen, lehet. Sosem fejtem, mert azt nem tudtam. 2,5 éves a lányom, 3 hónapos várandós vagyok. Amikor terhes lettem elment a tejem, a gyerek azóta eszik egy csomó tejterméket, de tej alapú italt nem hajlandó meginni.
2016. dec. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolso de honnan tudod hogy lehet ha sose mérted? :)
2016. dec. 11. 14:11
 6/8 A kérdező kommentje:
mármint én szoptatok most 2 hónapost de meg nem tudnám mondani van e elég tejem, csak abbol tudom megitelni hogy mennyit hizik....de nyilvan ez egy hozzataplalt 2-3 evesnel mar nem megallapithato
2016. dec. 11. 14:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Igeny szerint szoptatoknal nem nagyon lehet merni, en is csak a nyelesekbol tudok kovetkeztetni ugy kb. arra, hogy szopizik eleget, meg a hizasbol. A hosszu szopis fb csoportban biztos van, aki tudna erre valaszolni, nekem az lenne a logikus, hogy megvan ez a mennyiseg, de fugg a mellretetel gyakorisagatol.
2016. dec. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom még vígan itta a tejemet cumisüvegből 2 évesen (nem akart elapadni, én meg nemigen küzdöttem az apasztásért, inkább lefejtem reggel-este és odaadtam neki). Kétszer 200 ml volt kb. akkor még. Amikor terhes lettem újra, akkor elapadt magától a 16. hétre.
2016. dec. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!