Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan oldjátok meg a szoptatá...

Hogyan oldjátok meg a szoptatást, ha időre kell mennetek valahova?

Figyelt kérdés
Ma például orvoshoz kell mennünk, és az evésideje pont akkorra esik.Keltsem fel ilyenkor indulás előtt?De akkor még nem lesz éhes.Viszont ott nem állhatok neki mindenki előtt szoptatni.Cumisüvegből nem tud enni.Ti hogyan oldjátok meg ilyenkor?
2010. máj. 4. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Bocsi de nem lesz értelmes a válaszom. Nekem is sokszor így van, én ilyenkor általában felhívom a tanácsadót hogy késni fogunk és igenis megvárom az etetését itthon.

Vagy múltkor pl. ezt nem lehetett, ezért a tanácsadóban megkérdeztem a védőnőt, hol szoptathatnék, ő pedig bevitt a saját szobájába, és ott nyugiban megetettem a lányt.

Gondolom ők se szerették volna hallgatni órákig,ahogy sír az éhségtől így aztán biztosították a helyet az etetésre.

Én mások előtt nem tudom előkapni a cicit, ahhoz túl szégyellős vagyok:)

És az én kislányom se eszik ám előbb mint ahogy az ideje jönne. Plusz amúgy nyugis baba de ha éhes, eladja a házat úgy ordít:))

2010. máj. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

az első vagyok úgy értettem h nem lesz értelmes a válaszom h ha nálatok nincsen pl. külön szoba a rendelőben akkor sokat érsz a tanácsommal:)

ja és az én csajom se fogad el semmilyen üveget pedig próbáltunk már 4 félét!! (nuk,mam,avent,bébé confort)

2010. máj. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Én ilyenkor mindig megpróbáltam indulás előtt megetetni. Ha nem kellett, hát nem. Úgy voltam vele, majd ha hazaérünk, eszik. Mondjuk nekünk közel van a rendelő, pár perc séta, még ha sírna is az éhségtől, max 10 percet kell várnia.

Ha időpontunk van az orvosnál, nekem eszembe se jut késni, mert akkor szivatom a többi anyukát.

Amúgy ha már annyira sír az orvosnál a babád, ott meg tudod etetni nyugodtan, biztos adnak neked egy üres helyiséget.

2010. máj. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

Ez az üres helyiség jó ötlet, elvileg az ilyen tanácsadókban gondolniuk kell erre a szoptatásos dilemmára:)Csak azon gondolkodok, hogy mi csak fekve tudunk szopizni, ággyal pedig már nem biztos, hogy tudnak szolgálni...

2010. máj. 4. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig megszoptatom előtte. És Ő mindig el is fogadja,még akkor is, ha egy órája evett...:)
2010. máj. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha éhes, ülve is el fogja fogadni a cicidet :)
2010. máj. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!