Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális, hogy lassan fél...

Normális, hogy lassan fél éves kisfiam még mindig rengeteget bukik szopizás után?

Figyelt kérdés
Nem fogy, és szépen fejlődik, de akár 3 órával evés után is jön belőle. Mit lehet ezzel kezdeni?
2008. okt. 8. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk is így volt.És nekünk7-8 hós korára kezdett elmúlni magától, amikor már több szilárd ételt evett.Azt mondja a doki amíg fejlődik a baba addig nincs gond.Esetleg nem tudom megnézettétek a gyomrát UH-al.?Lehet pylorusszűkület, általában fiuknál szokott lenni(az én fiamnál is nézték), de ha nincs ilyen gond akkor türelem és rendeződni fog.Nem erős még a gyomor záróizma.
2008. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltunk rutin hasi uh-on még két hónaposan, de ott nem mondtak semmi eltérést. Ez őket nem zavarja vajon?
2008. okt. 8. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok.Ha nem találtak semmit, akkor ne aggódj.Biztos nem lehet nekik kellemes.Én már teljesen kész voltam emiatt, ezzel idegesítettem a családomat folyton, hogy nincs-e baja amiért annyit bukik.Rettenetes volt ez az időszak.Nem tudom ti esztek-e már szilárd ételt, mert ha nem akkor jó esély van arra, ha majd eszik mást is a tejcin kívül akkor rendbe jön.Ha esztek és ugyis bukik, akkor nekem azt mondta erre a gyerekorvos, hogy 1 éves korában "elnövi".Kitartást nektek és ne aggódj rendben lesz minden.
2008. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kösssszönömmm!!!
2008. okt. 8. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!