Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 17 hónapos kisfiam álandóan...

17 hónapos kisfiam álandóan cicin akar lenni, normalis ez a dolog, hagyjam, vagy szoktassam le valahogy?

Figyelt kérdés

Ha leülök, abban a pillanatban mászik rám, húzza a ruhám és veszi elő a cicimet, és ameddig ülök addig szopizik.

van hogy abba hagyja és nezelődik az ölemből, de ahogy elteszem a cicit hisztizik és veszi elő...

Nagyon fájnak a bimbóim, és nagyon nem tetszik ez a sok szoptatás, jó lenne ha elfoglalná magát mással is.

Terhes vagyok, 1. trimeszterben, iszonyat fáradt vagyok egész nap, nem tudok egesz nap pakolaszni, muszáj leülnöm mert nem bírom...félek a 3. trimeszrtől előre is...


Valaki járt ilyen cipőben? Valami hiszti mentes leszoktatás? vagy csökkentés?

Ez egyáltalán normális? miért csinálhatja?


Sok a kérdés, bocsanat...a válaszokat köszönöm előre!



2017. jan. 6. 12:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
84%

Beteggé teszed magadat is, kérdező, és megszületik a testvér - életre szóló mély sebet ejt a gyereken, hogy már nem ő élvezkedik (fölöslegesen) az emlőn, hanem kitúrták. Féltékenység a köbön. A féltékenység amúgy is is nehéz, hát még egy ilyen félrecsúszott nevelésnél.


"de ahogy elteszem a cicit hisztizik és veszi elő."

Borzasztó.

Könyörgünk beszéld meg a védőnővel, a terhesgondozó orvossal - nekünk nem hiszel, azt hiszed támadunk. Nem. Kell neked is a magzatnak is az erő.

2017. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti:

A cici az magyar felnőtt nyelven is cici.

Szopi is az es a szoptatás is...a gügyöges a baba nyelv.

Az hogy nem azt írom szopik, meg csecsszopó, nem azt jelenti hogy nem felnőtt nyelv, hanem azt hogy nem tetszenek azok a szavak így szebben fogalmazom.


de ha így jobban tetszik neked: szopja a csöcsöm...eleg felnőttes?


Utolsó:

Teljesen igaz, ha kesőbb választom el a féltékenység megduplázódhat.


És Mindenki:

Teljesen egyszerűen le tudtam csökkenteni a szoptatást delutani altatásra, és esti altatásra, méghozzá hiszti nelkül. Jobban ment mint terveztem.

2017. jan. 7. 18:09
 23/23 anonim ***** válasza:
Az rendben van h anyatejjel eteted mèg nagyon egészséges és a legjobb a babádnak! De az nem normális h jön a gyerek és előveszi a melled h szopizzon ha meg nem kapja meg hiszti. Te vagy az anya ne a nyúl vigye a puskát! Ha kéri a cicit szépen is lehet, és meg is kaphatja nyilván de nem így. Olyan mint ha 2 lábon járó tej önkiszolgáló lennél.
2017. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!