Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog az, ha 1 lány...

Normális dolog az, ha 1 lány vagy egy nő, nem akar rendelenes beteg babát, csak egészségeset, meg nem szül olyan férfinak aki rendelleneséggel született?

Figyelt kérdés
2016. febr. 29. 16:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Igen, ez teljesen normális dolog. Épeszü ember nem akar beteg gyereket
2016. febr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%

Igen. Van olyan, aki beteg babát szeretne?

Szegény gyereknek nagyon nehéz élete lenne és egy anyának az a legrosszabb, hogy nem tud segíteni a gyerekén és szenvedni látja.

2016. febr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Normális! Az lenne a nem normális, ha be akarná vállalni!
2016. febr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
29%

Nem, mert minden élet fontos és különleges. Lassan már úgy lesz a szelekció, hogy ez szép, akkor marad, annak nagy a füle, így szülés utáni abortuszt érdemel.

Mondom ezt úgy, hogy nevelek beteg gyereket, aki ma már középiskolába jár. Ismerek sok beteg gyereket és fura mód egyiknek sem kívánja az anyja a halálát, mert elfogadták azt, hogy nehezebb lesz egy jó pár év, mint általában. Én az ő szavukra adok inkább, mert a magunkfajta tudja miről beszél, nem csak úgy löki a sódert, amit a kényelmes élete mondat vele.

Amúgy fiam üzeni, hogy örül, hogy élhet, és annak is, hogy nem lett megölve bennem. Még azt is mondja, hogy örül, hogy én vagyok az anyukája, mert ez miatt nem kellett meghalnia. No, én átadtam az üzenetet.

2016. febr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan betegség, kedves utolsó, hogy a gyerek nem tudna ide üzengetni...mert olyan szinten beteg.

Nem kell lepontozni azokat, akik nem akarnak szenvedni.

Mert ne szépítsük...

2016. febr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

4: Akkor a fiadnak nyilván nem olyan súlyos betegsége van, ami miatt magatehetetlen, akár testileg, akár szellemileg.

Szerintem minden betegség más, nem lehet őket egy kalap alá venni. Van, amivel jól lehet együtt élni. Van, ami lehetetlenné teszi a normálishoz akárcsak hasonlító életet is.

2016. febr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az, hogy a férfi rendellenességgel született? Ez bizonyítottan genetikai eredetű, örökletes probléma?

Egyébként pedig két egészséges embernek is bármikor születhet beteg gyermeke.

2016. febr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

4-es válaszoló.Nyilván nem a te gyermeket kategóriáról van szó,aki iskolába tud járni,hanem olyanról,aki teljesen magatehetetlen,nem érzékeli a külvilágot.Élete végéig ágyban fekszik,pelenkázni kell,agyilag nulla stb. kategóriáról.Egy ép eszű ember nem akar ilyen életet.

Az,hogy nem szül olyannak,aki rendellenességgel született más tészta,attól függ,hogy mi az,öröklődik -e stb.

2016. febr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%
A 4. válaszolónak üzenem, hogy nem kell ennyire személyes sértésnek venni a kérdést. Igen, ha választhat valaki (a legtöbben, köztük én is) akkor NYILVÁN nem akar egy beteg gyereket a világra hozni. Nem csak a gyerekkel cseszel ki, hanem magaddal is. Szerintem így is elég baj az, hogy az ember meggebed havi 200K-ért átlagban... nem még 24 órás felügyeletben lenni egy beteg gyerek mellett. Több oldala is van az éremnek... senki nem mondta, hogy most azonnal ölesd meg a gyerekedet, mert nem mérvadó tagja a társadalomnak. Becsülendő dolog, hogy neked van erre IDŐD és közben nem haltok éhen. A "szülés utáni abortálás" fogalma meg nem létezik, csak mondom. Azt már gyilkosságnak hívják. Educate yourself.
2016. febr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A nő fél,hogy rendelleneséggel született a pasija és gyerekük 100%,hogy beteg lesz. meg nem született gyereknek az apja is régi időkbe,betegséggel született.
2016. febr. 29. 18:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!