Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatott babátok mikortól...

Szoptatott babátok mikortól aludta át az éjszakát?

Figyelt kérdés

4 hónapos a lányom, egy ideig átaludta, mostanában újra felkel èjjel (van, hogy csak 1x, de van, hogy sokszor.)

Lehet, hülyeséget kèrdezek, ne hurrogjatok le. Mert ugyebár szopik olyankor és visszaalszik, de vajon azèrt kelnek fel ilyenkor, mert éhesek, vagy egyéb bajuk van és csak a megnyugvásra kell a cici?

Olyan van, hogy este már nem elég a tejem és nem lakik jól?



2017. jan. 7. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
7 honaposan. 4 honaposan meg siman lehet, hogy ehes ejjel is, de ezt a kerdest en is feltettem magamnak anno, mert felkeltem megszoptatni, es 10 perc se kellett, de mar aludt is a cicin. Baratnom babaja meg rendesen 15-20 percet szopizott ejjel, ugyhogy o biztos enni kelt fel, az enyem meg nem tudom:D
2017. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3hónaposan.
2017. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5 hónapos, 2x kel enni éjjel. Nekem is gyorsan visszaalszik. Még egyszer sem aludta át az éjszakát.
2017. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6, 5 és 3 hetesen aludták át a gyerekek. Irtó mázlista vagyok. :D (Bár igaz, akkor meg fejnem kellett felkelni...)
2017. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6 hetes volt. Este 10tol reggel 6 aludt.
2017. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A mai napig nem alussza át.Most már 2 éves.
2017. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3,5 éves, még mindig felkel :D

mármint, nem enni, nem szoptatok már egy ideje, de egy kezemen meg tudom számolni, hányszor aludta át az éjszakát

ha aludni akarsz, nem szülj - ezt a kedves tanácsot kaptam anno, milyen igaz :D

2017. jan. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Ez nyilvánvaló...

Amúgy nem mondtam, hogy annyira zavar, mert tudtam, mivel jár. (Nem első gyerek, de mivel az első tápszeres volt, nyilván ő nem cicizni kelt.)

Csak érdekel, hogy többségben enni kelnek ilyenkor, vagy egyéb okkal.

2017. jan. 10. 13:33
 9/9 anonim ***** válasza:
20 hónapos mèg soha nem aludta át az éjszakát. Igény szerint szoptatom. Tuti, hogy a cici miatt kel fel,nem éhes. Ez a munkám most, fárasztó, de ha igényt tart rám én ott vagyok neki! Egyszer majd eljön az idő amikor már nem én kellek neki!
2017. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!