Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gyorsabb emésztés szoptatás...

Gyorsabb emésztés szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy gyorsabb az emésztés szoptatás alatt? 2-3 oránként muszáj ennem valami nagyobb adagot mert majd' éhen akarok halni 😀 eddig meg nem volt így. 1 hós baba, és ezt kb 1 hete vettem észre hogy sokkal többet eszek.
2017. jan. 9. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
a szoptatas megkozelitoleg napi 500 kaloriat eget el...igy nem csoda hogy megehezel...de az anyagcseret is gyorsitja nekem pl el kell mennem gyakram nagy wczni esti vagy hajnali szopinal holott altalaban reggelemete szoktam csak....de mivel tobbet eszel raadasul ebren vagy ejjel nem csoda ha surubben wczel es az sem, ha tobbet eszel....en mindket terhessegem utan 10 kilot dobtam le csak a szoptatassal, hiaba ettem mega napi 2000 kaloriat
2017. jan. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is többet eszek, és többet is járok nagy wc-re. De szülés óta így is csak fogytam, most pedig tartom a súlyom egy ideje.
2017. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!