Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Avent kézi mellszívótok nem...

Avent kézi mellszívótok nem szokott "kipukkanni" fejés közben?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban egyre gyakrabban fordul elő, hogy fejés közben érzem, egyre nagyobb a vákum, egyszer csak pukkan egyet, a kis "csillag mintás" szelep felugrik a helyéről a "gumiharang" alá és ettől kezdve nem működik. Mitől lehet ez??? Lehet, hogy a szelep pereme felpuhult és már nem tudja magát a helyén tartani? Vagy miért nő meg a vákum?

Nagyon idegesítő, hogy fejés közben többször is szét kell szedni, tejtől csöpögő kézzel újra szerelni - igazán higiénikus!

Rendszeresen fejek, tudom, hogy kell összerakni és hogyan működik, úgyhogy nem ez a gond. Nem akarok másik mellszívóra pénzt költeni, mindenünk aventos és igazából eddig tökéletesen működött, az avent cuccok jók.

(Egy dologban "csalok": a mellrész szilikonbetétjét nem használom, úgy nem tudok fejni. Gondolom,ez nem egyedi bajom, itt is olvastam már a gyakorin, hogy másnak is csak anélkül így működik.)


2010. máj. 8. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen!Nálam a sok tejtől volt!Hagyd hogy a teljesen lefolyon!Fejj egy kicsit lassabban, hátha !!Nálam bevált!
2010. máj. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már. De amikor már olyan erős a vákum, akkor ekég kevésbé lenyomni a kart, nem? Én úgy szoktam. Illetve lenyomom egy kicsit, és lassan nyomom egyre tovább, közben pedig folyik a tej.
2010. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megelőztél a kérdéssel, én is ki akartam írni. Mintha magamat olvastam volna... Van, hogy egy fejés alatt ötször is szét leé szedni a mellszívót.


Nekem akkor csinálja ezt, amikor már túl erős a vákuum, kb a mellem "felénél", amikor már nem jön olyan könnyen, és érze is, hogy erősebben kell nyomni a kart.


A szilikonbetétet én se használom, mert úgy "ereszt", nincs vákuum. Pedig hasznos, mert masszíroz, és így tényleg több tej jönne le. Én a betét helyett kézzel masszírozom, nyomkodom fejés közben a mellemet, így sikerül teljesen kifejni, ami pusztán a szívással nem sikerülne.

2010. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!