Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sürgős! 4 hetes tápszeres...

Sürgős! 4 hetes tápszeres kisfiam, nagyon szorulásos_! Mit adjak neki hogy tudjon kakilni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A védőnőm kamillateát javasolt reggel, evés előtt. Én éjszaka felkeltettem a babát és úgy megitta, hogy közben aludt. 50-60 ml elég.
2010. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekünk is kamillateát javasolt a védőnő, mivel hasfájós is a pici, így masszírozzuk is a pociját napi 6-8 alkalommal negyed órát. Így 2 naponta van széklete.

2010. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen nálunk is a kamilla tea vált be,de picit cukrosan kell adni,mert úgy hatásos... :)
2010. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 50-60 ml tea rengeteg egy 4 hetes babának. Egy étkezésre ennyit evett ennyi idősen a fiam. Én max. pár kortyot adnék neki.
2010. máj. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Laevolac szirup-felhígítva pár kiskanál Mecsek-teával... a fiamnál csak ez vált be, ha ritkán székrekedéses.
2010. máj. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaza van annak, aki sokallta a 60-at. Bocsi, nagyobb volt a gyerkőc, mikor annyit kellett adni.

A levolac görcsöt okoz(hat), de ha más nem használ, én is adok.

2010. máj. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!