Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mik azok az ételek, amiket...

Mik azok az ételek, amiket szoptatás alatt nem ajánlott/nem szabad fogyasztani?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Naponta három-négy kérdés van a témában, nem túlzok. Mibe kerülne kicsit visszaolvasni, elolvasni ezeket, miekőtt/amikor kiírod a kérdést?


Csak ma ez a harmadik.


Egyébként nincs tiltólista. Bármit megehetsz, amit a te babád tolerál, beleértve a K betűs ételeket és az aprómagvas gyümölcsöket is. Az én babám csak a körtét nem bírja, minden mást ehetek.

2010. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okoskodásra nem vagyok kíváncsi. A válasz 2. részét viszont köszönöm.
2010. máj. 9. 15:23
 3/3 xStefix ***** válasza:

Azokat, amikre a közvetlen hozzátartozók allergiásak és azokat, amiket a babád sejthetően vagy láthatóan nem bír. Tényleg nincs lista, neked kell körültekintőnek lenned. Gondold végig, hogy mi lehet a fentiek alapján rizikós és azt hagyd későbbre. Ennél konkrétabbat senki nem fog tudni mondani.

(Én mindent ettem/eszem és a 26 hós gyerekemnek eddig egyszer sem fájt a hasa.)

2010. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!