Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elutasítja a cicit, hogy...

Elutasítja a cicit, hogy hozhatnam helyre?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 8 hetes a kislányom. Olyan gondom lenne hogy védőnő javaslatára pocakfajas miatt adtam neki kamilla teát 2 napig de sajnos cumisuvegbol. Amint észrevettem hogy gond van azonnal abbahagytam. Szóval lányom azóta cicibol nem hajlandó kiszivni csak kis mennyiségeket 25-40-50 ml max és utána ordít, hiába teszem másik cicire bufiztetem újra cici és semmi ordít rajta tovább. Védőnő először azt mondta kevés a tejem és a baba felhergeli magát mert nem jön rendesen,potlast kell adjak. Sajnos ezt muszáj mert amúgy nem eszik. Viszont kimerült hogy a tej mennyiségével nincs probléma mert egy etetesnel 25ml után lányom szokásos orditasba kezdett és nem adtam potlast hanem próbáltam nyugtatni ő sírt de odáig jutottunk hogy addig húztam az időt míg rá nem vette magát hogy cicibol egyen tovább és megevett még 70ml. Ezek szerint van tej és még utána is jött belőle bőven. Valószínű cumizavaros a lányom, könnyebb volt neki az üvegből szívni és így a cicibol nem eszik csak rövid ideig. Valaki volt hasonló helyzetben? Mi segített? Már a sok orditastol és a cici elutasitastol totál osszeomlottam.
2017. febr. 28. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, de nálunk tejfehérje allergia miatt nem akart szopizni. Hátrafeszíti magát és sírt, csapkodott közben. Próbáltad meg félálomba mellre tenni,hátha akkor nem fog tiltakozni. Ha nincs más baj a háttérben, akkor szépen lassan visszaszokik a cicire, ha nem kap pótlást. Viszont a maradék tejet mindig fejd ki, hogy ne essen vissza a mennyiség.
2017. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ezt akkor csinálta, amikor fájt a hasa. Én is megijedtem, hogy nem kell neki a cici, ordított, rángatta a fejét. Teljesen olyan volt, mintha nem akarta volna elfogadni. De a gyerek orvos mondta, hogy ezt a hasfájás miatt csinálja. Amikor ezt elkezdte, azonnal felvettem, megnyugtattam, majd vissza tettem. Volt, hogy 1 órán keresztül evett, de jól lakott végül.

Ha cumi zavaros a babád, akkor is erőltesd. Ha van elég tejed ne adj neki mást. Vissza fog szokni. És fejd ki utána a maradékot, hogy ne csökkenjen a mennyiség. Fagyazd le, jól jön az később.

2017. febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!