Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha egyszer egy nap, de azt...

Ha egyszer egy nap, de azt rendszeresen, a baba cumisuvegbol kapja a anyatejet, akkor egy ido utan elutasitja a mellen?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 19:11
 1/9 A kérdező kommentje:
*mellem
2016. febr. 6. 19:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én nagyobbik lányom 6 hetes koráig se cumis üveget, se cumit nem látott, mégis 6. hetet betöltve elutasította a mellem és nem volt hajlandó szopni.

Addig nagyon ügyes volt, mindig jól lakott.

Utána fejhettem 1,5 éves koráig.


A kisebbik lányom 3 hónapos koráig nem találkozott se cumisüveggel, se cumival. 3 hónapos korában szintén elutasította a mellem. Nála már nem fejtem, mert egyenes arányban apadt el, bármit csináltam.

2016. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, az én lányomat nem bírtuk rávenni, hogy igyon cumisüvegből. Utálta.Soha nem ivott belőle.

Őt nem lehetett volna rákapatni.

De a fiamat igen, ő néhány alkalom után belustult volna.

2016. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni az én babám 3 hétig szopott úgy, hogy csak 10 mili sikerült (gondolhatod milyen nehezen jött az is) mert nem volt több és rendszeresen tápszert kapott utána. Én magam meglepődtem hogy bírja szegény. De 3 hetesen végképp vége lett. Szóval egy ilyen babának az a napi 1 alkalom nem biztos, hogy gondot okozna, ha 3 hét kínlódás után lett elege minden étkezés utáni tápszerrel.
2016. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Babája válogatja. Az enyém sokszor kapott cumisüvegből az elején, mert a lefejt tejet az étkezések végén odaadtam neki cumisüvegből. 23 hónapos korában ezt elhagytuk, mert már nem volt időm fejni, beállt a keresletkínálat is. Nyolc hónapos koráig szoptattam, nem kapott rá a cumisüvegre, és nem utasította el a mellem. De tudom, hogy sokaknak van ilyen problémája.
2016. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt hogy apa vagy a nagyi adta cumisüvegből. Így azt hozzájuk kapcsolta, nálam gond nélkül szopizott.
2016. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt belőle gond. Napi 1x, hajnalban a férjem etette a fiunkat.
2016. febr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogy! Semmi baj nincs abból! Sőt, az ilyen babák van, hogy inkább az üveget nem fogadják el. Nyugodtan add a lefejt tejet cumisüvegből.
2016. febr. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!