Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azt honnan lehet tudni, hogy...

Azt honnan lehet tudni, hogy sok a tejem és fejni kell hogy ne gyulladjon be?

Figyelt kérdés
Pl ha szopizik a baba akkor utana nem szabad feszulnie ès fajnia?Vagy szoptatas utan milyen a mell?amigy ha lefejed le kell rogton fagyasztani?meddig jo ugy?es utana melegitrni?
2017. márc. 3. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Ha feszül szopi után is, akkor még maradt benne tej. Fejd le, nehogy begyulladjon a melled.

Ha lefejed akkor 24 órát tudod csak tárolni a hűtőben, utána már ne add oda a babának (és ne is fagyaszd le). Ilyenkor célszerű egyből fejés után lefagyasztani, tejtároló zacskóban. Úgy egy évig tudod tárolni.


Felmelegíteni pedig mikróban nem szabad, ezáltal meghalnak benne az értékes ásványianyagok, vitaminok, inkább cumisüvegmelegítőben, vagy eseteg forró folyóvíz alatt (elég macerás, és hosszú idő).

2017. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én soha se fejtem és majdnem 3évig szoptattam félévig csak szopott.Ha csomót érzel benne azt mindenkepp fejd ki.Na talán ilyen egyszer volt,de ez fontos mert az baromira tud fàjni.
2017. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!