Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak h ne egyen ennyit?

Mit csináljak h ne egyen ennyit?

Figyelt kérdés
A 3 hónapos babám egész nap csak enne. Mindenhez alvás stb... cici kell neki. Egédz nap bukik. Van tejem de délelőtt annyit cicizik hogy elfogy a tejem és kell mellé adnom neki vizet vagy tápszert. Az egész délelőttöm ezzel megy el. Főzés mosás pisi kaki kizárva. Hogy tudnék vàltoztatni ezen?

2017. márc. 8. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Mióta csinálja? 3 hónapos kor körül van egy növekedési ugrás, guglizz rá!
2017. márc. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak cumizni akar. Próbálj meg adni neki cumit. A nővéremnek ugyanez volt a babájával. Miután adott neki cumit, elmúlt az állandó evési kényszer.
2017. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Születése óta csinálja. Cumizik is emellett. Sajnos így mát eléggé meg is hízott. 4240-nel született most 7kg fölött van már és 80-86-os ruhákat hord. Ha nem tud elaludni cicit kér ha nem tud kakilni, ha unatkozik ha fázok v melege van mindent csak cicivel tudunk orvosolni , addig abba nem hagyja a sírást. Emellett nem alszik kiságyba csak rajtam vagy mellettem. +egész nap kézben kell legyen vagy legalább mellette ülni v feküdni és beszélni hozzá. Nagyon szeretem, imádom de már nagyon fárasztó és unalmas kicsit elegem van. Mit csinálok rosszul. Hogy szoktassam le erről? Egész map etetek és a seggét rázom.
2017. márc. 8. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!