Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy történik általában mikor...

Hogy történik általában mikor a baba egyik napròl a másikra elválasztja magát?

Figyelt kérdés
Nàlatok hogy volt? Fokozatosan vagy egyik napròl a màsikra?
2017. ápr. 4. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Így. 4 hónapos volt a lányom mikor egyik napról a másikra nem akart többet szopizni
2017. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
az utolsó egy hétben azt vettem észre, hogy csak 1-2 percig szopizik, utána nézelődik, mosolyog, fészkelődik, menne játszani...ezért egy reggel fogtam magam, töltöttem neki tejitalt (tápszert) cumisüvegbe, és a mellemet már nem adtam oda...így hagytuk el reggel...estére szintén tápszert kapott, és így hagytuk el este..ugyanazon a napon, két nappal az első szülinapja előtt...nem hiányolta. Persze az nem árt, ha a cici nem az altató eszköz, és nem a vigasztaló cumi..úgy nem megy.
2017. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 éves volt a kisfiam, már nem volt baba. És csak napi kétszer szopizott, mikor kínáltam, megharapott és nevetett. Majd elfordult tőlem. Ezt még párszor eljátszotta, nem evett semmit. Szóval ő így adta a tudtomra, hogy már nem kér többet. :)
2017. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

5,5 hós volt mikor kezdett kevés lenni a tejem. Akkor kezdtük a ht.

Annyira tetszett neki a kanállal evés hogy mire kiváltottuk az első étkezést már nem volt hajlandó szopizni.

2 napig próbálkoztam, de eltolt, annyira ficergett h alig tudtam tartani....

2017. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!