Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hova tűnt ez a kérdés "miért...

Hova tűnt ez a kérdés "miért irtózom a szoptatástól"?

Figyelt kérdés
Még évekkel ezelőtt volt egy ilyen kérdés, nagyon megrázó volt a történet,egy ideig a figyelt kérdések között volt,majd töröltem,próbáltam rákeresni de nem találom.
2017. ápr. 21. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
valaki(k) biztos jelentette(k) .
2017. ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért fura mert évekig aktív volt a kérdés,jöttek új hozzászólások. Olyan volt mint egy kis csoport.
2017. ápr. 21. 18:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egy kamu kérdés volt. Terhes, de elvetél, szül, Dóra baba, de meghal a gyerek, utána terhes, de öngyilkos lesz, never ending story. Sokaknak gyanús lett, hogy nagy kamu, törölték.
2017. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 jafnrétti ***** válasza:
87%
Ez volt a Dóri babás kérdés? Egy ideje már kerestem én is, de nem találtam. Nem gondoltam, hogy kamu volt, bár lehet, hogy én vagyok túl naiv :)
2017. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, és Eszter volt az anyuka neve.

Én sem gondolnám kamukérdésnek,mert úgy indult,hogy mért irtózik a szoptatástól(még terhesen kérdezte),kapott válaszokat.És nem is írt hetekig,addig amíg az egyik kommentelő nem érdeklődött felőle,hogy hogy alakult a szoptatás,és akkor írta meg,hogy meghalt a baba.

2017. máj. 12. 11:04
 6/8 jafnrétti ***** válasza:
100%

Nekem rémlik vele kapcsolatban egy másik kérdés is, nem ő volt az (szintén még jó pár évvel ezelőtt), aki azt kérdezte, hogy megtartanánk-e úgy a babát ha még az ultrahangon kiderülne, hogy mindkét kezén csak egy-egy ujja lesz? Mert nekem úgy rémlik, hogy ő volt a Dóri baba, aki szegény aztán meghalt. Meg volt vetélése is, meg egy babája meghalt SIDS miatt, aztán elhagyta a férje egy másik nő miatt, akivel gyerekük is született, és akkor lett állítólag öngyilkos az anyuka.


Tudom, hogy ez így elég cifrának tűnik, de sajnos az élet tud ennyire kegyetlen lenni :(

Persze nyilván az adminok jobban belelátnak, ők látják, hogy valaki miket írt más kérdésekben magáról, szóval persze, lehet, hogy amúgy meg egy csomó ellentmondás volt más kérdéseivel, ezt mi nem tudjuk. De nekem hihető volt.


Na, megtaláltam, de, ez is az ő kérdése volt, és ezt nem törölték:


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

2017. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végigolvastam ezt a másik kérdést is.Dóri baba ebben a kérdésben szerepel,és az anyuka Eszter mint a másik kérdésben. Ez a kérdés biztosan kamu,de ezek alapján a másik is,és így érthető mért lett törölve az a kérdés.
2017. máj. 12. 14:48
 8/8 jafnrétti ***** válasza:
Na akkor végigolvasom újra mert én már nem emlékszem, mi lett a vége, de ezek szerint a végére kiderül, hogy kamu.
2017. máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!