Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatas helyett lefejni a...

Szoptatas helyett lefejni a tejet es cumsiuvegbol adni?

Figyelt kérdés
Mi a velemenyetek rola?
2017. ápr. 22. 08:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
30%
Én azt tudom mondani, ha van más választásod akkor ne! Én 2 hónapja fejem a tejet a kisfiamnak, mert nem ment a szopi kezdetektől fogva. Nem tudott hatékonyan szívni, alig akart emiatt beindulni a tejem, aztán folyton kezdett el-el apadni mert sosem ürítette ki, csak ordított éhesen, nekem meg csak csökkent a tejem. Akkor kezdtem el nagyüzemben fejni, először csak pótlásnak adtam a fejt tejet, aztán sajnos nagyon hamar elhagyta teljesen a szopit és maradt a fejés. Szerintem szörnyű macerás és illúzióromboló fejni és üvegből etetni, mikor ott a cici. Majd megüt a guta, hogy tele a mellem tejjel, nem kéne melegíteni, mosogatni, sterilizálni, fejni, csak ehetné amikor akarja. Ha el kell menni valahová az a legrosszabb, mert melegen nem tárolható órákig, ha hidegen viszem akkor hűtőtáska kell, izgulok hogy hol fogom tudni megmelegíteni. Az éjszakákról nem is beszélek, 2-3-szor felkelni, előszedni, melegíteni, utána mosogatni, ráadásul éjjel is kell fejni, míg egy szopit lerendezel pár perc alatt, ha fekve szoptatsz akkor fel sem kell kelni. Szóval ha nem nagyon muszáj akkor ne válaszd ezt a megoldást, mert hónapokon keresztül csinálni az brutál. Ráadásul nagyon sokaknak el is apad a teje mert a fejés nem nyújtja ugyanazt az ingert a mellnek. Én úgymond szerencsés vagyok, könnyen leadja a mellem a tejet fejésre is, napi 1,5 liter tejet játszi könnyedséggel lefejek napi 4-5 fejéssel és nem csökken a mennyisége egy grammot sem, de a legtöbben nem ilyen szerencsések.
2017. ápr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!