Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan anyuka akinek 2...

Van itt olyan anyuka akinek 2 hónapos kisbabája tápszeres és már néha néha 300ml-rt is megeszik? Mert az én lányom azt csinálja most 5 kg. VALAKI?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2 hónaposak vagyunk, de egyszerre a legnagyobb mennyiség eddig 150ml-nél nem volt több. Miért? Ti mennyit eszek egész nap összesen?

Mi 700-800ml-ket általában.

2010. máj. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szia most lerövidült 6 evésre. kevés a tejem ebből 2 tej 4 tápszer. nem tudom mi ütött belé eddig ő is 150, max 200 ml evett most 1 hete talán hogy néha néha 300 ml is megeszik.
2010. máj. 15. 10:08
 3/9 A kérdező kommentje:
ja igen , lehet azért eszik ennyit most hírtelen mert a két etetés közt eltelik akár 4-5-6 óra is eddig megvolt a rendszeres 3 óra de ezt már elhagyta.
2010. máj. 15. 10:09
 4/9 anonim ***** válasza:

Ismét az első vagyok. Látom más nem írt eddig.

Akkor biztos amiatt van, mert eltelik ennyi idő 2 etetés között. Mi még 6x eszünk 1 nap, de lassan lassan már át fogunk úgy tűnik állni 5 órára.

Ha ennyit akar enni a lányod mit kellene tenni?! 150-200ml körül elvenni a cumisüveget tőle?!

Ugyan! :)

Amúgy mi is 5kg körül vagyunk...

2010. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem egészen a kérdésedre a válasz, de talán segít valamit: 2 hónapos anyatejes babám is 5 kg. Kerek 3 kg-mal született.
2010. máj. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

3 decit nem ehet egyszerre egy 2 hónapos!


Mindkét gyerkőcöm tápszeres (volt).

A kicsi most 5 hós és most eszik egyszerre 200-max 220 milit.

Ne tágítsd ki a gyomrát, mert nem tesz jót neki.

Inkább 3-4 óránként egyen kevesebbet.


Ha 5 kiló, a napi adagja 750ml. Nem lehet, hogy a tejcsi kevés neki egyszerre, és nem lakik jól, azért eszik köv. alkalommal ennyit??? Vagy tejcsi után adsz még tápszert is?


Ne haragudj, de egy 2 hós babának rengeteg a 3 deci!!!

A gyomrának nem teszel jót, sőt...

2010. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok...


dokit kérdezd meg, mert a csecsemők gyomrának befogadó képessége 200lm vagy 200g.


Ja az én fiam 2 hósan 5 kiló volt.

Most 5 hósan 8 kiló.

Mindig a súlya alapján kapta a tápszert.


Nem bántani akarlak, de többször egyen keveset!!!

2010. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam 2honapos 180 a napi ajanlott adagja de os is valamikor 120-150et eszi meg!A napi ajanlott adag neki amit maximum megehet 900ml!nem tudom milyen tapszert adsz neki,de amit mi ettunk az szoptatas kiegeszito volt es azt mondtak a gyogyszertarban ha nem lakik jol egyel erosebb kell neki!Mi most azt hasznaljuk abbol plane nem eszi meg az ajanlotat de jollakik tole!A mi tapszrunk oldalara ra van irva hogy mennyit kell adnod egy ennyi ido babanak es hanyszor,de ne adj neki tobbet mert szerintem sem tesz jot!Varj vele egy kicsit es inkabb utanna ne egyszerre!Remelem segiteni tudtam!
2010. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat utána fogok járni
2010. máj. 19. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!