Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek szoptatás alatt megjött...

Akinek szoptatás alatt megjött a menzesze, utána mindig rendszeres volt?

Figyelt kérdés
Nekem 9 hónapos a fiam, szoptatom rendszeresen, 31 napja jött meg előszőr szülés óta. Szülés elôtt 29-30 napos ciklusaim voltak. Normàlis, hogy kèsik, vagy jobb lenne tesztelni? Egyébkènt rendesen védekezünk (óvszerrel, elejétől végéig).

#késés #Szoptatás alatt menstruáció
2017. máj. 3. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Első és harmadik gyereknél rögtön rendszeres volt. A második gyereknél a második alkalommal egy héttel korábban jött, a harmadik alkalommal 10 napot késett, utána terhes lettem :-)

Szoptatás alatt normális, hogy nem pontosan jön meg, és az is előfordulhat, hogy szülés után változik a ciklusod.

2017. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szülés után 9 héttel jött meg, majd rendszeres 27-28 napos azóta is, egyébként 13 hónapos koráig szopott.
2017. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rendszeres volt minden esetben ...
2017. máj. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt sem volt rendszeres, utána meg pláne! 15 hónapja szoptatok, 20 és 34 nap között jött meg eddig valamikor
2017. máj. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 jafnrétti ***** válasza:
Nekem igen. 1 évig szoptattam igény szerint (plusz azóta is - 3 hónap - már csak éjszaka), kb. fél év után jött meg, és rögtön rendszeres volt.
2017. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. És 2. Gyerek után 3 hétig tisztultam 4.hét végén megjött és be is állt a megszokottra pedig igény szerint szoptattam.

Jelenleg a 3. 4 hetes még tisztulgatok.Ő is iszsz

2017. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!