Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hirtelen elapadt a tejem, más...

Hirtelen elapadt a tejem, más is járt már így vagy hasonlóan? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés
Másfél éves kisfiam beteg lett, aztán én is elkaptam tőle, és a betegségem első napján délután még tudtam szoptatni, aztán azóta egyszerűen semmi(már egy napja), nem indul be. (Még délután este és éjjel is szopizott eddig egyébként.) Szegény hajnali 2kor tudott elaludni, mert eddig mindig cicin aludt el, a meleg tejcsi hatéséra, most is csak cicin tudott elaludni, de semmi nem jött belőle. Aztán éjszaka óránként sírva ordította, hogy ciciii, de egyszerűen hiába tettem újra és újra mellre, nem indult be a tejem. Még nem adom fel, hátha újra jönni fog. Igazából a lényeg, hogy kíváncsi vagyok más is járt-e már így, hogy hirtelen egy betegség(erős lázam is volt, nagyon nem voltam jól) vagy más hatására, vagy csak úgy elapadt a teje?!

2017. máj. 7. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen hamar nem apad el, majd beindul ha meggyógyulsz.
2017. máj. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szoptanít készülék nagyon jó,azzal nem éhezteted,de mégis szopizik,segíti,hogy újra beinduljon a tejtermelés.


[link]

2017. máj. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!