Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is járt hasonlóan a Budai...

Más is járt hasonlóan a Budai Meddöségibe? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Férjemnek csináltak sperma vizsgálatot pár nappal ezelött és közölték,hogy pár nap mulva lehet érdeklödni,hogy milyen az eredmény.Ma felhivtam öket és közölték,hogy a tenyésztés negativ,nincs korokozó benne,tehát megfelelö.Viszont engem föként az érdekelne,hogy mennyi a sperma szám (volt már egy vizsgálat más dokinál,az viszont csak lombikra elég),mikor rákérdeztem közölték,hogy azt nem mondhassák meg,azt majd csak a dokival kell megbeszélni,ha kész van minden eredmény,ami még max.1 hónap.Nem értem most ez hogy van,addig ülünk és malmozunk és várjuk hátha megálmadjuk az eredményt.Ha nekünk nincs jogunk megtudni az eredményt,akkor kinek van?Elméletileg azért mentünk oda,hogy tudjuk,hogy mi a helyzet,nem pedig csak szorakozásbol.Más is volt igy vagy csak mi vagyunk ilyen szerencsétlen helyzetbe?
2010. jún. 18. 13:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szia!Nekünk is pontosan igy volt!Ha kész van az összes vizsgálat azután következik még egy konzultácio az orvossal és ott fogjátok megtudni az eredményeket!
2010. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Azt hittem csak velünk történhet meg.A vér eredményeket is csak akkor tudjuk meg?
2010. jún. 18. 14:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk a véreredményre azt mondták 2 hét, és akkor kérjük el a spermavizsgálat eredményét is. El is mentem, de csak az én eredményemet adták oda, a férjemét nem, mondván hozzak meghatalmazást...ez elég furi, hiszen ugyan abban a mappában vagyunk. Mindegy, a férjem bement és neki odaadták. De azóta volt egy andrológusnál aki azt mondta, tök béna az ottani vizsgálati papír, és csináltassunk máshol újat...
2010. jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha jól értettem telefonon érdeklődtél. Természetes, hogy nem adnak ki információt, mert mi van, ha más telefonál a te nevedben. Ez mindenhol igy van.
2010. jún. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont ugyanígy volt, ahogy írod. A spermavizsgálatot nem kell két hét múlva megismételni? Mert nálunk kettô volt. Amikor annak az eredménye is megvolt, meg az összes vérvételé, akkor volt az elsô konzultációnk.
2010. jún. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Boccs a közbekérdezésért, de kedves utolsó, nálatok miért kellett kettő? Nálunk csak egy volt:(
2010. jún. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Volt egy régi eredményünk, ami már másfél éves volt, azt nem fogadták el, így kettőt csináltak egymás után 2 hét eltéréssel. Én úgy tudom, mindenkinél így van, legalábbis akikkel én beszéltem.
2010. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy válaszoltál! Megkérdezhetem, hogy amit először csináltak a BMC-ben annak jó volt az eredménye? Mert a miénk jó, és nem kértek másodikat, azt mondták mehet az inszem...vagy csak nem foglalkoztak velünk eléggé? Elég sokan voltak aznap...
2010. jún. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Mi vittünk egy sperma eredményt,ami csak egy lombikra elég és ezért szerettem volna tudni az eredményt,mert a férjem 2 hónapig gyogyszert szedett és jó lenne tudni,hogy volt-e értelme.
2010. jún. 21. 15:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak írom, hogy nekünk sajnos rossz lett az első eredmény, lehet, hogy ezért kellett kettő és nálatok meg ezért nem.
2010. jún. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!