Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti hogyan tudtok aludni...

Ti hogyan tudtok aludni babátok mellett, ha 2-3 óránként eszik?

Figyelt kérdés
Én mindig arra gondolok, hogy y idő múlva fel kell kelni hozzá és nem tudok igazán jól aludni.
2017. máj. 19. 06:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
a kevés alvás hosszu tavon rendkivul karos, de ha 2-3 honap maradando problemakat okozna, az anyak mar kihaltka volna....en 3 honapon keresztul aludtam 3 orakat napi szinten (van egy nagyteso es amiatt a deli alvas se mukodotott, a kicsi meg 2 orankent szopott ejjel) szoval tudom hogy baromi faraszto es csak azzal tudlak vigasztalni hogy 6-7 hos korukra megtanulnak hosszabnan aludni vagy legalabbis megtanithatok rá egy kis kovetlezetességgel
2017. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Elsőnél teljesen kivoltam merülve. Mindig azt nézem, hogy kb mennyit aludhatok (aludhatnék ha tudnék.) Másodiknál reméltem, hogy mint első, pár hónapot fog hagyni aludni durván 2 hós korától.

7 hetes kora óta átalussza az éjszakát, most 8 hós. Elkényeztet teljesen. Reggel későn kel, este viszonylag korán fekszik. (A nagyobb azért nem volt ilyen jó alvó.)

Hasonlókat kívánok meked is! Ha tudsz, délután pihenj egyet! Minden házimunka megvár, tapasztalat..!

2017. máj. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!