Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vannak olyanok, akiknek kicsi...

Vannak olyanok, akiknek kicsi a kosármérete, de nagy a körfogat (vagy hogy hívják)? Milyen típusú szoptatós melltartót vásároltatok?

Figyelt kérdés
Ma rengeteget felpróbáltam (olcsót és drágát is), egy sem volt jó, ami körbeér rajtam, annak rettentő nagy a kosara, még akkor is, ha csak B kosárnak hívják.
2017. máj. 27. 21:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ilyen "méretre" egyáltalán nem kell melltartó, legfeljebb topot vegyél
2017. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha a mell alatti méret 95 cm, akkor 95-ös méret kell.

Ha a melled csak 5 cm-rel több, akkor még az A-s is túl nagy, de eleve fölösleges is ilyen esetben a melltartó.

2017. máj. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

És a top megtartja azokat a kis korongokat, amiket tejszivárgás miatt kell használni?


Köszönöm a segítséget.

2017. máj. 29. 14:38
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen, megtartja
2017. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
A privit küldözgető idiótának üzenem, hogy letiltottam, ha akar valamit, írja le nyilvánosan, egyébként meg jusson el odáig, hogy 4 hét múlva szül, és akkor azonnal beszélgetünk!
2017. máj. 30. 12:56
 16/17 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen alkatom van, sokat próbáltam, csak az alábbi modell volt jó. 80B-t hordtam terhesség előtt, ebből L-es kellett:


[link] rózsaszín/szürke

2017. jún. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi, már találtam, akinek még szüksége van esetleg ilyenre, a Minimanóban lehet kapni A kosaras szoptatós melltartókat is!
2017. jún. 10. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!