Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet paradicsomot enni...

Lehet paradicsomot enni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy aprómagvas gyümiket nem lehet mert allergizálhatnak (pl. eper) Gondolom paradicsomot lehet enni.... Majd' megőrülök egy kis paradicsomért...
2010. máj. 17. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Lehet paradicsomot is meg epret és társait is. Apró magvas gyümölcsöt a babád nem kaphat 18 hónapos koráig....
2010. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Epret is ehetsz, ha nem vagy rá allergiás, csak a babád nem kaphat. Egyébként is akármit ehetsz, amit a babád hasa kibír, ezt kettőtöknek kell kitapasztalni, nincs egysséges tiltólista.
2010. máj. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Ez vicc?

Persze,hogy lehet.

2010. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Epret is lehet!!!!!!!!!
2010. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem vicc!! A védőnői ijesztgetés, ezt se azt se egye miatt kérdtem.


köszönöm a válaszokat.

2010. máj. 17. 17:14
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem is azt mondta a védőnő, hogy epret, kivit, málnát, ribizlit, dinnyét nem ehetek.................most akkor lehet?
2010. máj. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet enni, de nekem például egyedül akkor fájt a babám pocija, ha paradicsomosat ettem.
2010. máj. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2010. máj. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%
Persze lehet mindent enni, csak kérdés, h mit bír a babád hasa. a paradicsomtól legtöbb babának fáj a hasa. aprómagvasakat is mértékkel lehet enni, ugyanis a tejen keresztül a babán is jelentkezhet kiütés, allergia.neked kell kitapasztalnod mitől fáj a baba hasa. vnő
2010. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!