Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan apaszthatnám el az...

Hogyan apaszthatnám el az anyatejet?

Figyelt kérdés
Kislányom 110 mlt is meg tud enni/étkezés, kipróbáltuk, 10 ml jött le két fejésből. Mecsek teát, homeos bogyót szedtem 3 hétig, 3 hetes a kislányom. Párom erőltetné, hogy szoptassak, de elegem van ebből a macerából és látom a kislányomon is, hogy csak szívja, de nem nyel és nem lakik jól. Tippek, ötletek?
2017. máj. 30. 12:40
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 A kérdező kommentje:

Hmm azt szeretem. Holnap főzök ebédre!

Mert

2017. máj. 30. 19:46
 62/64 anonim ***** válasza:
0%

Ok, akkor beszéld meg a sógornőddel. :-) látod, milyen jól működik.

Miinden jót!

Törlöm a kérdést, mert ha holnapazt olvasom, ettél köménymagos levest és még mindig nem ömlik, biztos hogy eret vágok....

2017. máj. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg a kérdező elapasztja a tejet, ahogy eddig is akarta, és csak azért ez a nagy váltás, hogy végre befejezzétek a szekálását.
2017. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:

csak az első oldalt olvastam és nem vagyok vérbeli szoptatás párti sem, aki mindenkit lehurrog DE nekem az jött le, hogy sajnos fogalmad sincs alapvető dolgokról..

mindegy, már biztosan sokan leírtak mindenfélét, de szomorú

2017. máj. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!