Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cumizavarra milyen praktikák...

Cumizavarra milyen praktikák vannak?

Figyelt kérdés
Kislányomnak valòszìnüleg cumizavara van, bár csak egyszer kapott pòtlást cumisüvegből. Az a probléma hogy nem hajlandò nagyra nyitni a száját csak kb 90°ban. 1 honapos mùlt. Hogyan tudnám rávenni hogy nyissa nagyobbra? Mert ez ìgy hosszu távon sem neki sem nekem nem jò és sokáig szeretném szoptatni.

2017. jún. 3. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
90°? Az derékszög. Úgy én sem tudom kinyitni, pedig mondják, hogy nagypofájú vagyok.
2017. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Irtò nagy baromságot ìrtál, és nem a kérdésemre adtál választ. Igen 90° az derékszög, tisztában vagyok vele. Lehet, hogy akkor meg kéne nézesd az állkapcsod ha ekkorára nem tudod nyitni. Ha ásìtasz pl 120-140°ban biztosan nyitva van.
2017. jún. 3. 12:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislànyom is hasonló képp működött :)

Mást nem hallott a csalàdom szopizàskor ,Fannika ÁÀ....Fannika ÁÁ... :)

Hàt én úgy csináltam,nyitják ők a szàjukat ha oda érinted a felső szàjszéléhez etetéselőtt pl a bimbód,amikor nagyra nyissa akkor gyorsan (hogy is irjam fogalmaztam?)..szóval tát és gyorsan be teszed a cicit két ujjaddal össze nyomva ,ne a bimborol szivja be (az neked fog kellemetlen lenni),érted?

Mert szoktàk tanàcsolni azt is ,hogy a bimbóudvart is kapja be,de akinek nagy udvara?? :) nincs az a kis szàj ami be kapja(ez nem jellemző) ,nekem is nagy és egyiksem kapta be az egészet :/ .

Hamar bele fog jönni meg tanulja :) ♡

Én mindegyik babàmat tudtam cicizettni a legtovább 3 éves is elmúlt ;) de csak éjszakàra kapott .

Sok jót kívánok ♥

2017. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fájni nekem nem fáj még, de ha ìgy megy tovább akkor biztosan kisebesìti. Pròbáltam ìgy ahogy ìrtad, de visszacsùsztatja a bimbòudvar egy részét és ugyan ùgy csinálja mintha eredetileg csak résnyire nyitotta volna a száját. De nem adom fel, sikerülni fog. :-)
2017. jún. 3. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy egyre nagyobb lesz a baba, a szája is nőni fog. Az én fiam extra pici volt, egy hónappal hamarabb született. Nem tudta rendesen bekapni a bimbót, az egyik mellből nem is tudott szopni, nem esett neki "kézre".

Sokat fejtem, és üvegből is kapott anyatejet.

Két hónaposan rohamosan javult a helyzet, egyre ügyesebben szopott, három hónaposan elhagyta az üveget magától, és csak szopik.

Ne add fel, egyre jobb és könnyebb lesz!

2017. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen tartásban szoptatod? Talán segítene az is ha váltanál. Hónaljtartást szoktàk javasolni az ilyen piciknek. Keress rá az lll.hu oldalon.
2017. jún. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!