Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az anyatejgyűjtőbe amit...

Az anyatejgyűjtőbe amit elszállítanak előtte hány fokon szabad tárolni a hűtőbe? S miből áll a kezdőcsomag, amit kihoznak? Amit egésznap lefejek azt egybeönthetem?

Figyelt kérdés
Az anyatejgyűjtőbe amit elszállítanak előtte hány fokon szabad tárolni a hűtőbe?S miből áll a kezdőcsomag,amit kihoznak?Amit egésznap lefejek azt egybeönthetem?
2010. máj. 18. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:

4 fokon kell tárolni, ezt érdemes komolyan venni, mert van, hogy 3, de ünnep esetén 4 napig is áll a hűtődbe, mire elviszik.

A kezdőcsomagban szájmaszk van, kézfertőtlenítő, kitöltendő-aláírandó papírok, tájékoztató füzet és az üvegek, amikbe fejsz majd.

Egybeönthetsz minden fejést, annál is inkább, mert az Anyatejgyüjtőben az egészet egybe öntik, mielőtt vizsgálják. Ez azért gáz, mert ha csak az egyik fejésedbe is került valami baci, az egész szállítmány kuka. Így mehet kárba egy kis megbújó vízkő miatt 3 napi tejed :-(

2010. máj. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Minden fejés után kifőzzem a mellszívót?

Amit 1 nap fejek és amit 3.napon azt is egybe lehet önteni???

2010. máj. 18. 10:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Én naponta egyszer fejek leadásra, reggel. De az én gyerekeim amúgy is lefejt tejet esznek üvegből. Este az utolsó fejés után szoktam kifőzni, reggel így a sterillel fejek.

Ha jól emlékszem, a tájékoztatóban úgy van, hogy kifőzni naponta egyszer kell, amúgy csak alaposan el kell mosni. Ha nagyritkán napközben is fejtem leadásra,előtte azért a mikrós sterilizálóba betettem.

Egymásra öntheted bármelyiket, mert ahogy írtam, ott bent az egészet összeöntik.

2010. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!