Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek mi vált be, arra hogy...

Kinek mi vált be, arra hogy több anyateje legyen?

Figyelt kérdés
3 hónapos a babám és nálam már beállt a kereslet-kínálat, viszont ettől függetlenül van hogy nem lakik jól a babám. milyen ételek/italok segíthetnének hogy csak egy picit sűrűbb vagy több legyen a tejem? Homeós szereket hagyjuk ki.

2017. jún. 9. 11:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Sűrűbb???? Ha beállt, mi a gond. Növekedési ugrások vannak, akkor egy pár napig kevésnek tűnik, többet rakod mellre és ismét beáll az új igényeknek megfelelően.
2017. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholmentes sör

Sajtos tejfölös tészta, de csak módjával ha érzékeny rá a kicsi

Többszöri mellre tétel

2017. jún. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
sűrűbb alatt azt értettem kicsit zsírosabb mert attól jobban jól lakik, de lehet butaságot írtam. Tudom ez így normális meg minden csak annyi hogy jobban szeretem amikor szuszog jól lakottan mint azt hogy alig kottyant meg neki. Csak kíváncsi lennék kinek milyen ételek vagy italok váltak be. csak Kíváncsiság az egész :) Köszönöm a válaszodat
2017. jún. 9. 11:27
 4/19 A kérdező kommentje:
rendben kipróbálom köszönöm a választ
2017. jún. 9. 11:28
 5/19 anonim ***** válasza:
karamalmz ital
2017. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hogyan csináljátok? Egy mell, két mell egy szopi alatt? Milyen gyakran?
2017. jún. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Győri édes keksz. Kétpofára ettem. A barátnőm pizzázott. Régi szép idők... :)
2017. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

tejszaporító tea, homeós bogyó, terhes vitamin(ami maradt) karamalz, alkoholmentes sör, gyümölcsös sör, rengeteg folyadék,görögszénamag kapszula, szopi után fejés, esetleg mell melegítése szopi előtt(könnyebben megnyílnak a csatornák)

én hiába csináltam bármit, nem volt tejem csak nagyon-nagyon kevés

2017. jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat! :)

ki fogom próbálni őket!

amúgy kb 3 óránként szoptatok és ha kevesebb a tejem akkor mind kettőből de amúgy csak az egyikből és kb 20 percig eszik

2017. jún. 9. 12:35
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nagy baj nem lehet. Ha úgy érzed, kevés, rövidíts a 3 órán pár napra.

Amint látod, vehetsz be akármit, de azért mégiscsak a szoptatástól termelődik a tej. És mivel a javavépp szopi közben, nem biztos, hogy jól méred fel, hogy kevés.

2017. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!