Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha az első gyermekemet csak...

Ha az első gyermekemet csak pár hónapig tudtam szoptatni, akkor ez a másodiknál sem lesz másképp?

Figyelt kérdés
Vagy előfordulhat,hogy most jóval tovább tudok majd szoptatni?
2017. jún. 9. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet másképp. Nekem csak egy gyerekem van, de a családomban volt erre példa. Mondjuk nyilván attól is függ, hogy mi volt az oka, amiért abba kellett hagyni a szoptatást.
2017. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem változtatsz semmin, akkor nem változik semmi, igen.
2017. jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Elsot par hetig sikerult.

A masodikat 2 evvel kesobb 2,5 evig.

Semmit nem csinaltam maskent.a masodik elso perctol kezdve ugyesen,gyorsan szopizott.csaszar volt mindketto.

2017. jún. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ok, de nálatok a gyerek volt ügyesebb. Havugyanolyan gyereket kap, mint elsőre is járhat sikerrel, ha ő változtat.
2017. jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Első babám 1 hónapig második babám 1 éves és még most is szopik hozzátáplálás mellett igényszerint! A titka szoptatni szoptatni és persze türelem!
2017. jún. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Első gyerek 4 hónapig szopott, sok mindent elrontottam (pl. hallgattam másokra), és ő se volt olyan ügyes.

Másodikat 18 hónapig, utána elválasztottam.

Sokat tanultam a hibákból, és ő is első pillanattól "profi" cicista volt. :)

2017. jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. jún. 9. 15:41
 8/14 anonim ***** válasza:
Az első babám már a kórházban is kapott pótlást, 4 hónap után nem volt hajlandó szopizni, csak a tápszer kellett neki, a kicsi fél éves koráig csak szopizott, most 16 hónapos, még mindig van tejem!
2017. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor reménykedek,hogy most más lesz valami és több tejem lesz☺
2017. jún. 9. 16:00
 10/14 anonim ***** válasza:

Én az elsonel nagyon nehezen indultam be. Megis 1 eves koraig szoptattam. A huganal egybol omlott a tejem gOnyoruen es rengetwget a szopizott. 9 honapos koraba megis elapadtam.

annyi osszefugges lehet hogy ha 2 gyerek van nem tudsz ugy p9henni, nalam a nappalo alvas pl csak alom volt honappkig, mindkettovel sokat ejszakaztam, de a nagynal nappal tudta aludni, mig a kicsinel nem, mert nem egyszerre aludt a naggyal. Ea hat nyilvan ha nem alszol arra ramehet a tej

2017. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!