Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha az első gyermekemet nem...

Ha az első gyermekemet nem tudtam szoptatni, attól még lehet siker a tesónál?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi,volt ilyen anyuka?Már most félek,hogy megint kudarcot vallok.
2015. okt. 16. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Pontosan ebben a helyzetben vagyok én is.Sokat kattogok ezen, hogy menni fog e.Rengeteget olvastam a témában, sok ismerőssel beszéltem. Bár tapasztalattal nem tudok szolgálni, de a környezetemben több olyan anyuka is van, akinek az elsőt nem, de a másodikat sokáig sikerült szoptatni.Remélem, sikerülni fog nekem is.Neked is minden jót kívánok!
2015. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj,köszönöm! :) Hasonló jókat neked is!
2015. okt. 16. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem így volt.

Első két gyermekemet nem tudtam szoptatni (ikrek). Ahogy megjött a tej, úgy el is ment.

A harmadik több mint két éve szopik! Irtó sok tejem volt kezdettől.


Sokan mondják ,hogy fejben dől el a szoptatás, én inkább úgy mondanám, lélekben... Még a kórházban azt mondta egy csecsemős nővér, hogy az ilyen mellek, mint amilyen nekem is van ,nagyon be szoktak durranni (nincs nagy mellem). Akkor valami lelki gát átszakadhatott bennem, mert ömleni kezdett a tejem.


Csak azt tudom mondani, próbálj meg hinni a sikerben, ne görcsölj!

2015. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

4 gyerekem van, és a kicsit tudtam csak szoptatni

14 hónapos.

2015. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerősöm az első babáját nem tudta szoptatni, sajnos nem is igen kapott segítséget, támogatást. A másodiknál nagyon hitt benne, nagyon akarta, segítséget is kért. És sikerült, másfél évig szopizott a gyerek.
2015. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem olvass bele Márta Guóth Gumberger - Elizabeth Hormann Szoptatás c. könyvébe. Nekem sokat adott ez a könyv (információt, reményt..). Hiszem, hogy neked is sikerülni fog!
2015. nov. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!