Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csak fejéssel visszahozható...

Csak fejéssel visszahozható az anyatej?

Figyelt kérdés

2017. jún. 11. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attol fugg, mikor hagytad abba a szoptatast?!
2017. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, hogy ha csak feji valaki, nem szoptat, akkor elapad a tej. Ebből kiindulva, ha csak fejed, nem jön vissza.

De csak mondták, én még nem próbáltam.

2017. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hálás lennék, ha olyan személyek szólnának hozzá, akik tényleg értenek hozzá! Köszönöm szépen!
2017. jún. 12. 04:46
 4/12 anonim ***** válasza:

A szoptatás abbahagyása után elvileg 40 napon belül könnyen visszahoztahó a tej.

Am meg nagy az arcod.

Felteszel egy kifejtetlen kerdest, aztán meg nem tetszik ha válaszolnak vagy kèrdeznek.

2017. jún. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A La Leche Liga honlapján utána tudsz nézni, vagy vannak szoptatási tanácsadók is a neten, akiktől lehet kérdezni. Ott valóban szakértőktől kapsz választ, információt. Nem gondolom, hogy ez a megfelelő fórum számodra, ha "hozzáértőtől" vársz választ. Bár az is relatív, hogy neked ki számít hozzáértőnek: az, aki már visszahozta csak fejéssel az elapadt tejét, vagy az, aki szoptatási tanácsadóként dolgozik, vagy az, aki csecsemős nővér, vagy az anyám, aki két gyermeket nevelt fel stb...
2017. jún. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, valóban olyan gyakorlott édesanya válaszát várom, aki esetleg megtudta csinálni, hogy fejéssel visszahozta a tejét. A kédés erre irányult. Részletek ecsetelésére semmi szükség. Nem nagy az arcom Drága, de nem városi legendák begyűjtése érdekében tettem ki ezt a kérdést (ezt hallottam, meg azt hallottam), hanem mert pont erre szeretnék választ kapni. Remélem, megérted! Köszönöm!
2017. jún. 12. 22:53
 7/12 anonim ***** válasza:

S szerinted a hozzáértőt nem fogja érdekelni, hogy mikor hagytad abba a szoptatast?

(En irtam az eddigi 2 választ)

De leirom.

Lanyom megszuletett.

5 hetig ment a fejes, probaltam szoptatni, nem ment. Kozben tapszer potlas. Hasfajos volt, max 2 orat aludtam egyhuzamban.

Kikeszultem es azt mondtam nem csinalom tovabb.

Aztan mikor 3 honapos lett. Csesztetett a dolog es mikor megnyomtam a mellbimbom, jott belole egy csepp. Igy nekialltam fejni.

Probaltam szoptatni de a cumisuveg miatt mar nem igen ment a dolog.

De mindig mellre tettem mar csak az inger miatt is.

Igy elertem hogy reggel es este kb fel fel decit adjak neki csak fejessel.


Egy honapig ment. Jott a hozzataplalas es abbahagytam.

2017. jún. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, még egy gondolat: Két személyt is ismerek, aki egyáltalán nem tudott szoptatni már a kezdetektől, fejéssel indult be náluk a tej és azzal is tartották fent a baba igényeinek megfelelő tejmennyiséget. Ezért keresek olyan anyukát, aki fejéssel vissza tudta hozni a tejét.
2017. jún. 12. 23:03
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyébként örökbefogadó anyának is indult már be teje. Nem ő szülte a Kicsit, mégis megtörtént. Érdemes elrugaszkodni a standard dolgokról és a saját, esetleg keserű tapasztalatoktól.
2017. jún. 12. 23:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a valaszolo vagyok.

Nekem tobb mellmutetem volt a terhessegem elott.

Igy kb elkonyveltem hogy sosem szoptathatok majd.

Csonkolt mellbimbo..stb.

Szoval nalam egesz biztosan berogzult ez az elkepzeles. Meg hogy az amugy is fajos műtött melemből kell... akkor en meghalok stb.

Aztan jott az ujabb problema, kis szuletesi suly.. egyen problemak..alig valami szoporeflex.

Szoval igy jott aa fejes mint otlet.

Nem osztom azt a nezetet hogy sosem kell. Van mikor bizony nagy szukseg van rá!

Ha valakinek csak annyit mondok hogy kb 3 honapos koraig kapott anyatejet. Es volt mikor csak napi fel deci jutott. Nyilvan azt gondolja hogy mekkora szardarab vok.. pedig ha tudna, hogy ennek mi az ára es az oka, na meg hogy engem ez boldogsaggal es megelegedessel tolt el, nyilvan maskent all a dologhoz.

2017. jún. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!