Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellszívót szeretnék bérelni....

Mellszívót szeretnék bérelni. Mit javasoltok milyet érdemesebb?

Figyelt kérdés

Szinte semmi tejem...serkentésre kellene.

Valaki bérelt már kórházi profi mellszívót?



2017. jún. 27. 17:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Kézivel próbálkozom/próbálkoztam de semmi hatás, semmi változás.
2017. jún. 27. 17:49
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én ilyet rendeltem, valaki ajánlotta. Sokkal olcsóbb, mint a gépik nagyar oldalakon, boltokban, szerintem nagyon megéri, és mégis a sajátod.

2017. jún. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi...annyi csak a baj ezzel, hogy júli 25-aug 4 körül érkezne.

Egyébként igazából vásarolni is szeretnék...csak előbb kipróbálnám.


Sokat olvastam a Medela illetve a Spectra szívókról...döntésképtelen vagyok.

2017. jún. 27. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha elektromosat akarsz akkor a medela swing, esetleg, utana jon az avent elektromos (szerintem). Kezibol az aventet javaslom. Nekem a kezi valt be. Kicsi, praktikus, konnyen hasznalhato, utazaskor, autoban is tokeletes ami nagy szempont volt, es csendes is, alvo baba mellett is tudok vele fejni.
2017. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az Avent elktromos bevált. Mást nem próbáltam.
2017. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kézi aventem van...valamiért nyikorog és sírva fakadok mire befejezem a tejserkentő fejést.
2017. jún. 27. 20:25
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A picit nem tudod tobbszor mellre tenni? O a legjobb tejserkento es mellszivo egyben. Erdekes... En meg voltam elegedve az aventtel. Esetleg kolcsonozz egy medelat, az ugy tudom nagyon is eros.
2017. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!