Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen kézi mellszívót válasszak?

Milyen kézi mellszívót válasszak?

Figyelt kérdés
Medela, Avent, Lansinoh és MAM kézik között vacilálok. Eddig egy no-name mellszívóm volt, kézi, a bal cicimnek jó, de a jobbnak erősebb kéne. Napi-kétnapi egyszer használnám, leginkább utazásokhoz, illetve arra, hogy a jobb mellemben valahogyan megerősítsem a tejleadó reflexet, vagy megnyissam a csatornákat esetleg feltornázni a tejmennyiséget 10-20 milivel. A bal mellem tökéletes. Gyorsan jön a tej, könnyen ürül és a tejleadó reflex is hamar beindul, kb. 130 milit tudok ebből lefejni. De a jobb gyengébb, még mindig fáj néha a szopi ebből. Nagyobb ez a mellem, nagyon nehezen indul meg a reflex, és irtózatosan vékony sugárban jön belőle a tej. Ezt a mellem annyira nem is szereti a pici. Miután szopizott belőle a baba vagy lefejtem nem érzem olyan puhának mint a másikat, mintha lenne még benne tej, csak nem akarna kijönni. Ebből a ciciből 40 perc alatt 90-100 milit tudok kicsikarni, míg a másikból 10-15 perc alatt összegyűlik a 130-140 mili is. Fontos lenne, hogy lehetőleg legyen elég ereje. A melleim elég nagyok, a bimbóudvart és a bimbót átlagosnak tartom. Ezekre a problémákra szeretném használni. Leginkább a medelával szemezek. Ti mit ajánlotok?
2017. jún. 16. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem Mam volt, egy nagy kalap kakát sem ért.

Vettem egy Madela elektromost, és egy megváltás volt.

2017. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Avent nagyon jó, középső gyereknél azt használtam. Most Lansinoh van, az se rossz, de az Aventet jobban ajánlom.
2017. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Medela kézi nekem nem volt jó, az Avent viszont igen.
2017. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Aventet használtam én is. Azelőtt valamilyen Dm-es vagy nem is tudom milyen olcsót. Na az pff...


Avent!!!

Nem fájt, nagyon kényelmesen tudtam használni és nagyon könnyen mosható! Elemeire lehet szedni szépen.

Már az első héten használtam, mert nehezen indult be a tejem. Sokat segített. Hatékony volt.

2017. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Avent vált be, mindhárom gyerekemnél ezt használtam.
2017. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Medelának az az előnye, hogy az összes alkatrésze kompatiblilis az elektromossal, ha később úgy döntesz, hogy mégis az kell. Sőt, elég, ha veszel hozzá egy használt motort olcsóbban.
2017. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Medela kézi és elektromos is volt. A kézit jobban szerettem, sokkal gyorsabban fejtem vele.
2017. jún. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 jafnrétti ***** válasza:
Nekem Avent volt, szerettem, jól dolgozott :) Tejleadó is voltam, akkor is ezt használtam, pedig akkor napi 1 l simán lejött, reggel egy adag leadásra, délután egy adag a mi fagyasztónkba saját használatra.
2017. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!