Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kicsit ciki, de ha van valami...

Kicsit ciki, de ha van valami jó ötlet erre?

Figyelt kérdés
Anyatejes a babám és nem akarok gyógyszerhez nyúlni.Szóval az a helyzet, hogy hetek óta elég szorulásos vagyok.Mit ehetnék vagy ihatnék ami segítene? Gyümiket alig ehetek mert nagyon hasfájós szegény( a dokinénink azt mondta, hogy inkább főzzem meg a gyümit ha enni akarok belőle), ő is küzd ezzel a témával amivel én is. Ittam már jól megcukrozott kamilla teát is,de meg sem mozdult semmi :(
2010. máj. 20. 08:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Anyukám a szilva lekvárra esküszik ilyen szituban, de nem tudom hogy ez mennyire hat ki a picire:( Csak tipp:)
2010. máj. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Aszalt szilva, szilvalé - nagyon jó hashajtó, főleg egy pohár tejjel (akkor elég gyors is az eredmény).

Szerintem a levet főtt gyümölcsből készítik, így midnenképpen ihatod. :)

2010. máj. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Állítólag egy teáskanál olivaolaj lefekvés előtt igen hatékony tud lenni...szerencsére még nem kellett kipróbálnom:S
2010. máj. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
van egy nagyon jó, kipróbált termék, természetes, nem szívódik fel sem benned, sem a tejbe nem megy át. Növényi maghéj örlemény, de drága. Colon Cleanse a neve, rendeltem már neten is (úgy olcsóbb, mert kis kiszerelésben kapható), de bio boltban is lehet venni.
2010. máj. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
homeopátia
2010. máj. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha szereted a kávét, akkor ajánlani tudom a Kávémix-et. A tescoban lehet kapni. Minimális a koffeintartalma. És a cikória segít az emésztésben. Én is szoptatok, imádom a kávét, napi hármat megiszok ebből, azóta minden rendben van az illemhelyen :)
2010. máj. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igyál sok citromlevet!
2010. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tamarin.
2010. máj. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon köszi a válaszokat! Van itthon szilvalekvár-házi- azt most rögtön kipróbálom tejjel.Ez eszembe sem jutott!

A kávéz szeretem, de csak az olyan 3:1 féléket iszom.A kávémixet ki fogom próbálni, biztosan finom lesz:)

Kiírtam az ötleteket amiket írtatok, hogy legyen kéznél ha esetleg valamelyik mégsem jönne be.

Még egyszer ezer hála és köszönet, már nagyon ki vagyok...

2010. máj. 20. 10:27
 10/15 anonim ***** válasza:
aszalt szilva,sok kefír,joghurt,laevolac szirup,glicerines kúp.igaz nekem semmi nem segített,olyan szorulásom volt egy hétig.aztán rendeződött minden.
2010. máj. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!