Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ami nem ciki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ami nem ciki? Most vajon bejövök neki, vagy sem? Ötlet?

Figyelt kérdés

nos... 17éves lány vagyok és kb 1hónapja feltünt, h van egy srác a sulimban aki hát... néz reggelente a buszon. Olyan 18-19 lehet

Sőt igazából akkor tünt fel amikor a suli folyosón belebámult a fejembe:D

Na és kiderült hogy kb pár utcára lakik tőlem mert a reggeli helyijárattal jön, és azon is rámnéz.

Nos ma mentem a suliba és összefutottam az egyik ismimmel aki lány, legyen Y, és beszélgettem vele Y ismeri ezt a fiút, jóban vannak ahogy láttam.

És dumált a fiúval is meg velem is, és akárhányszor megszólaltam a srác rám nézett.

A buszmegállóba multkor nemvolt tüzem és ő adott, mosolyogva megköszöntem:)

És hát nagyon jóképű, de nemtudom ráköszönjek? vagy honnan tudjam, h bejövök-e neki?


2011. jan. 24. 20:44
 1/1 anonim válasza:
Szia!! Legnagyobb baj hogy szívod a koporsószöget 17 évesen!!! Amúgy menj oda hozzá és beszélgess vele!! Tudod a szavak mindent elárulnak ;)
2011. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!