Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptathatok állandó pajzsmiri...

Szoptathatok állandó pajzsmirigyre szedett gyógyszer miatt? A dokim szerint nem mert a kicsire veszélyes.

Figyelt kérdés
Anyósom ráakar beszélni hagyjam abba a gyógyszer szedését, mert buta és beteg unokája lesz. Ezt már a városban is híreszteli rólam. A hétvégén a gyógyszerem kidobta mikor itt volt. Nem lehet hatni rá, beszélni vele. A férjem sen ír vele.
2017. júl. 2. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Az orvosnak higyj. Az anyósodat meg verd szájba, ha a gyógyszereid közt kutakodik.
2017. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Anyósodat ne engedd be többet.

Milyen gyógyszert szedsz?

2017. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Milyen gyógyszert szedsz? A betegtájékoztatóban benne van, hogy szedhető-e szoptatás mellett. Az orvos se tud minden gyógyszerről mindent. Én egyébként ha rólam lenne szó, utánajárnék, hogy mennyire elengedhetetlen nekem az a gyógyszer, és ha nem az, akkor én a szoptatást választást választanám, mert hacsak nincs súlyos orvosi indoka, a gyerek érdekét tartanám szem előtt, aztán később vissza lehetne térni a gyógyszerhez.
2017. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Letrox? Amellett tudtommal lehet szoptatni.
2017. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Én Letrox mellett szoptathattam. Ha alulműködésed van és hormonpótlás kell emiatt, akkor annyi történik, hogy kívülről viszed be, amit az egészséges pajzsmirigy alapból termelne.


De nem tudjuk, mire szedsz és milyen gyógyszert és endokrinológus mondta-e, vagy háziorvos.

2017. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
l-thiroxyn mellett szoptattam és szoptatok.
2017. júl. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
letroxról és l-thyroxinról tudok nyilatkozni, azok mellett lehet, az biztos, kikértem nőgyógyász és endokrinológus véleményét is
2017. júl. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Mindkét gyerekemet euthyrox mellett szoptattam, semmi bajuk. Anyósod buta.
2017. júl. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt nezd meg, a hatoanyagot kell beirni.

2017. júl. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyógyszert szedsz? Én l-thyroxint. Lehet mellette szoptatni. Sógornőmnek kiműtötték a pajzsmirigyét, ő letroxot szed elég nagy mennyiségben, de szoptathat mellette. Újszülött osztályon szakápoló, mindennek utána nézett háromszor.
2017. júl. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!