Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen szoptatós helyet...

Milyen szoptatós helyet alakítottatok ki a babaszobában? Olyan érdekel, amivel elégedettek vagytok?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy milyen bútor van bent, ami kényelmes erre a célra. Sajnos csak fotelek és hintaszékek ilyesmi jöhet szóba. Heverő stb nem fér be. A karfás székeken és fotelokon gondolkodtam, hogy ott nincs a karfa útban?
2017. júl. 3. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk olyan fotel van ami eleg nagy ahhoz hogy en es a szopiparna is elferjen. De ugy is lehet fogalmazni hogy azok a jok szerintem erre amiben keresztbe is kényelmesen el tudsz lazulni. Tudod.. Azok a nagy párnás fotelek. Na annak nem fog zavarni a karfaja.... viszont azt kell hogy mondjam h az agy es a kanapé is kényelmes.. Mar ha valaki szeret fekve szoptatni.
2017. júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk hintafotelünk van. Kényelmes, hintázás közben el is alszik a baba.
2017. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmilyet. A nappaliban van egy kényelmes kanapénk pár párnával, ott kényelmesen megszoptattam, majd visszavittem a szobájába a gyerkőcöt. Feleslegesnek tartottam erre költeni, már rég csak útban lenne.
2017. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a karfa még jó is, meg tudod támasztani a könyököd, amelyik kezedben fekszik a baba, így könnyebb tartani (legalábbis nekem könnyebb volt)

Nekünk ilyen van, kényelmes, még egy plusz hozzá való lábtartót el tudnék képzelni, és akkor 100%os lehet

[link]

2017. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fotelágyat vettünk, bár még nem lett kipróbálva (mára vagyok kiírva de még jól érzi bent magát), nálunk sincs túl sok hely a babaszobában viszont fotelnek sem kicsi, kihúzva meg rendes ágy, tudok akár aludni is bent vele.
2017. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Alacsony, párnázott karfás fotelt vettünk, de felesleges volt, szoptattam benne, de az ágyban, a kiságyában, a kanapén, az asztalnál, evés közben, sőt főzés/teregetés közben állva is gyakran.


A nagy fotel csak foglalta a helyet, meg is váltunk tőle.

2017. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
éjszakára kell a fotel. A nappaliba nem fogom lecibálni éjjel. ráadásul ikrek lesznek így nem akarnám a másikat addig fent hagyni, mert ha nyüszög akkor meg mehetek vissza. Kicsit kicsi a szoba két gyerkőchöz, de egy fotel azért elfér. köszi a tippeket. a fotelágyat majd meglesem.
2017. júl. 3. 16:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy nagy, kényelmes fotel volt. Tettem bele párnákat, így minden helyzetben meg tudtam magam, vagy a babát támasztani. Semmi extra. Én nem szoktam fekve szoptatni.
2017. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fotel, amit félfekvőre lehet csúsztatni és feltenni a lábat lábtartóra. Éjszakánként jó volt, mert macerás lett volna egy síró gyerekkel másik helyiségbe menni, aztán mikor visszaaludt, csak felálltam és visszahelyeztem az ágyba. Viszont gátmetszés után úgy éreztem, egy babával a mellkasomon nem olyan egyszerű nyitni a fotelt, mint mikor a boltban próbálod

...

2017. júl. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!