Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Első hónap után elapadt a...

Első hónap után elapadt a tejem, de most 5 hónap után. (folytatás lent)?

Figyelt kérdés

Megnyomtam a cicim és pár gyöngy vízszerű vízcsepp (alig csak nedves) jött ki. De csak idézőjelesen erős nyomásra, a mellbimbómnál. A mellem nem feszül, nem csomós, nem telik meg, egyszóval hónapok óta baba nem látta sajnos. Lehetséges, hogy még van bennem tej? Örülnék neki, de nem vagyok benne biztos, hogy ilyenkor mi történik? Volt valaki hasonlóképp?

Szülés óta megmaradt a mell méretem, az első tejbelövellés és a szoptatás óta, ez nem tudom jelent-e valamit..


Kérem, hogy a perverzek ne írjanak.....



2017. júl. 3. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet valami hormonprobléma is.
2017. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Meglep, hogy mennyire szoptatás párti anyukák vannak itt, és rajtad kívül senki sem segített még :/

2017. júl. 3. 13:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig jön egy-két csepp nyomasra. Másfél éves a picim, volt hormonvizsgalatom, normál a prolaktinom. Mégis csöpög. . De nekem pcom van és progeszteron hianyom is, biztosan emiatt van ez a dolog, hogy nincs rendben a ciklusom. Egyébként nekem szülés előtt is volt, mármint nem terhesen, ennek ellenéren sikerült 2x is teherbe esnem. Sajnálom, de ez a dolog már nem igazán függ össze a szoptatással.
2017. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 F. Eszter ***** válasza:

A tej 40 nap alatt apad el a nagykonyv szerint. Lehet olyan, h valakinel kesobb.


Szoptatnal tovabb? Ha a baba partner ebben, ujra be tudja inditani a tejtermelesedet.


Miert spadt el a tejed?

2017. júl. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!