Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mi tévő legyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi tévő legyek, folytatás lent!?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 1 hónapja jöttünk össze, azelőtt másfél évig barátok voltunk. Minden szép és jónak tűnt,egészen idáig, azt tudtam hogy nem szerelmes, még én sem vagyok,majd ki alakul:) De most mint elmondta, rá jött valami fajta pánik ami minden kapcsolatában jelen volt 1 hónap után, de nem tudja pontosan miért jön rá, illetve nem tudja azt sem,hogy mit érez ez alatt a "pánik" alatt, a lényeg az,hogy én is érzékelem,hogy másabb picit. Elmondása szerint elszokott múlni,csak idő kérdése,mindig máskor. Egyre tapinthatóbb köztünk a feszültség, csak hétvégente tudunk találkozni de ez se őt, sem engem nem zavar mert a hétköznapjaink foglaltak.Ő még kollégista de már holnap megy haza,a kolis barátnőjének azt mondta hogy már ma haza megy, és meg kért engem is,ha kérdezi ezt mondjam,így tettem.Aztán össze állt bennem a kép, akkor hol lesz a busz indulásig ha ő ott marad XY városban,ha a koliban maradt barátnője ott marad péntek estig, vissza már nem mehet, és ma nem megy haza, így fel hívtam... Mint ki derült, kint marad egy nagyonjó barátnőjével(akit én is "ismerek") és az ő haverjaival, és mászkálnak a városban reggelig... Kérdeztem tőle,hogy lesz e Chaten, hogy tudunk e majd beszélni, mondta hogy nem,mert mivel haza megy ott nem nagyon lép fel, jövőhéten szóbelije lesz, és az után már megy Nyári Melózni XY helyre, ami nem éppen közel van hozzám... De ha ezt nem kérdezem meg,akkor valószínű hogy csak akkor tudom meg,mikor már ott van,vagy előtte egy nappal... Hétvégén úgy volt,hogy elmegyünk túrázni,de mennek a testvérével az apjához, eddig szép és oké, de holnap még csak csütörtök-péntek és még sem hozta fel,hogy találkozzunk akár 1-2 órát. Mi a véleményetek?Én már sajnos nem tudom mi tévő legyek, elmondása szerint nem akar elveszíteni és nincs semmi gond. De én már nem tudom mit gondoljak... Egy összezavarodott 20/F....

2013. jún. 12. 19:11
 1/7 anonim válasza:
Hát erre tényleg jó jelző a bonyolult....
2013. jún. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam minnél érthetőbben fogalmazni, de ezt nehéz elmagyarázni...
2013. jún. 12. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Hello'

Szóval lehet nem leszek népszerű a szemedben de lenne pár tanácsom.

1. az ilyen csajokat akikben "Pánik" van egy kapcsolattal kapcsolatban felejtsd el azonnal. Egy fokon természetes hogy tart ettől vagy attól, de ha valaki valakit szeret akkor ha az illetővel van a 'pánikja' csökken.

2. ez a buszos dolog érdekes, pl vihetett volna magukkal téged is vagy ilyesmi..

3. úgy látom, te próbálsz vele találkozni ami jogos, viszont ez őt nem nagyon érdekli, ezért nem értem hogy mi ez a nem akar elveszteni, nincs gond duma. Szerintem mondjad meg neki, hogy neked ez a helyzet/viselkedése nem tetszik, amennyiben még párszor ezt eljátssza akkor meg szakítasz vele. (utolsó fél mondatot nem mondod neki, majd megtapasztalja hamar, ha így folytatja.)

2013. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Normálisan le írtad amit gondolsz, szeretem ha az ember meg mondja a "másik szemébe" azt amit igazán gondol nem szépíti a dolgot... én is ilyen vagyok. Tudtunk ma beszélni, elmondtam neki a helyzetet,hogy nem tetszik a dolog és gondolom van valami gond...(ez azelőtt volt,hogy válaszold elolvastam volna) A történet vége az lett,hogy jobb nekünk külön. Sajnos ez van, mindig meg találom a problémás csajokat,sajna nehéz találni normálisat,mert hát "kinek mi a normális" :) Csak már unom hogy havonta új barátnő... Hiába vágyok normális komoly kapcsolatra ha mindig mellé nyúlok :/ ...
2013. jún. 13. 15:28
 5/7 anonim válasza:
szerintem nem lehet úgy neki indulni egy kapcsolatnak,hogy nem vagytok szerelmesek és majd kialakul...meg a "pánik" hát igen...az a másik legnagyobb baj.elmondásod szerint én úgy veszem észre ,hogy jo jo hogy vagy neki,de ne találkozzatok,ne legyen semmiféle kapcsolat.erre 2 lehetőség van..:1, leültök és megbeszélitek normálisan.2,véget vetsz neki mielőtt belé szeretnél és ő vet véget.
2013. jún. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szakítás mellett döntöttem...
2013. jún. 15. 17:51
 7/7 anonim ***** válasza:

3. lennék'

Szóval hmm egyrészt sajnálom, hogy így alakult, másrészt szerintem jobban jártál, ne rugózz rajta ennél csak jobbat találsz (no tuti hogy futsz még gyökérbe, tapasztalat) :DD

2013. jún. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!