Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » PCOS és szoptatás?

PCOS és szoptatás?

Figyelt kérdés

Régebb fogamzásgátlót szedtem kezelésképp aztán abbahagytam. Évek múltán teherbe estem és most szoptatok. Vagyis szoptatnék de alig van egy kevés tejem. Kell pótlást adjak kicsikémnek. Kétségbeesésemben mindenfélét olvastam...közöttük azt is, hogy aki PCOS, az valószínűleg nem tud majd szoptatni. Igaz ez???

Végem van!!!



2017. júl. 11. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
PCOS vagyok es szoptatok
2017. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmi koze hozza.

Keress fel egy szoptatasi tanacsadot.

2017. júl. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Megteszem.

2017. júl. 11. 18:32
 4/8 anonim ***** válasza:
8 hónapig szoptattam. De tejem még sokáig volt. Alig bírtuk elapasztani.
2017. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés
2017. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy fent ajánlották, én is azt tanácsolnám, szoptatási tanácsadó. Én már több mint 5 és fél éve szoptatok, pár hónap szünettel a két gyerek között. Butaság, hogy a pcos miatt nem tud az ember szoptatni :) sok sikert és sok tejet és jó egészséget mindkettőtöknek! Kulcs a minél gyakoribb mellretétel! A legjobb tejszaporító a babád, minden nyikkanásra ciciztetsd! Akár 10 percenként is, ha úgy kívánja ;) cumisüveg meg zavart okozhat, próbáld kiiktatni, de ebben a tanácsadó biztos hogy fog segíteni. Hajrá! Menni fog!!!!!
2017. júl. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bekavarhat a PCOS, de írj a

A két nagyot nem tudtam szoptatni, a harmadikat félig-meddig, a negyedikkel meg rengeteg tejem van. Kérj segítséget, nekem fél nap után válaszoltak.


[link]

2017. júl. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csodásak vagytok.
2017. júl. 13. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!