Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nektek mi a véleményetek hogy...

Nektek mi a véleményetek hogy az anya nyilvánosan szoptat?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy nőt a Budapesti Plázában hogy elővette a cicit el sem takarta a cicit és úgy szoptatott


Nektek mi a véleményetek erről a jelenségről ?



2017. júl. 8. 13:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
38%

Én ezt kb anya és baba intim pillanatának tartom, hivatalosan a baba érdeke lenne nyugodt korulmenyek kozt enni, de en is lattam már kisebbseget (nem egyszer) hogy ők aztán tényleg elokapják mindenhol.


Tudom hogy természetes dolog, de nekem hányinger..

2017. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
60%

Én nő létemre is primitívnek tartom. Ha nekem lesz gyerekem, és nyilvános helyen éhezik meg, akkor minimum hogy amennyire tudom eltakarom, ne az én melleimen élvezkedjenek már.


Amúgy fehér nőnél még nem láttam ilyet...

2017. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
42%
Engem ez egyáltalán nem zavar. Sőt örülök neki, hogy ezt be meri vállalni.
2017. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%

Én is szoptattam a fiam, és szerencsére nem kerültünk olyan helyzetbe, hogy nyilvánosság előtt elő kelljen vennem, de ha mégis, akkor megpróbálnék egy eldugott helyet keresni, egy sarkot, ahol ha látnak is 2-3-an, de mégsem 100-an.

Nem mindenhol van szoptatós szoba, még pelenkázó is alig-alig vannak, érdekes módon a plázák sem erőltetik meg magukat, hogy 2-3-at kialakítsanak. Pl. az Árkádban is 1 db van.

De aki meg sem erőlteti magát annyira, hogy legalább egy sarkot keressen, hanem a pláza közepén a padon kapja elő, az tényleg szerintem magamutogatás.


Ha mondjuk valaki vonaton utazik hosszabb úton, vagy mondjuk felsővezetékszakadás/öngyilkos/baleset/váltóprobléma... stb. miatt dekkol a vonat két állomás között a sztyeppén, ott nincs igazán lehetősége a kismamának elvonulni szoptatni, főleg az új vonatokon.

2017. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
69%
Nem bámulnám meg, csinálnak oda nem illőbb dolgot is. Felőlem mindenki ott szoptat, ahol akar, de én nem tenném így, ahogy leírtad.
2017. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
58%
Ő nyilván elvonulhatott volna. De mi múltkor voltunk strandon, és hiába próbáltam takargatni, folyton lerántott a fiam a kendőt, így valamennyire nyilvánosra sikeredett, de nem éreztem magam emiatt rosszul, más meg monokinizhet szabadon.
2017. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
27%
Van olyan, hogy muszáj, de ha lehet, meg kell oldani másképp. Pont azért, mert vannak olyan hülyék, mint az első válaszolók.
2017. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%

Amíg nem voltál a pelenkázóban, addig ne ítéld el!

Múltkor egy megyeszékhelyen beugrottam a plázában a pelenkázóba, ami egyúttal a mozgáskorlátozott wc is. Leülni csak a wc-re lehet, annyi hely nincs, hogy meg tudj fordulni a kendőben magadra kötött babával. Szellőzés nincs, kb 40 fok volt bent, és iszonyatosan büdös vizelet szag. Ezek után reméltem, hogy a padlón csak a csapból volt víz, de a kendőt ebben sem mártogattam volna. Totyorogtam, töprengtem, hogy itt egyáltalán merjem-e a babát tisztába tenni.

Szoptatni biztosan nem állnék neki ilyen körülmények között!


Egy dolog, hogy van pelenkázó. A másik, hogy van-e szoptatásra alkalmas helyiség kialakítva.

2017. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
56%
Persze a világ legtermészetesebb dolga, felőlem nyugodtan szoptathat, szülhet, csinálhat gyereket bárhol bárki, de ne kelljen már ezt a képembe tolni
2017. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%
Mindenhová kocsival megyünk. Ha nagyon éhes (igyekszünk azért mindent 2 etetés közt intézni) akkor a kocsi hátsó ülésén takart ablakoknál megszoptatom. Engem nem zavar ha más nyilvánosan csinálja, de én nem akarom, engem zavar.
2017. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!