Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyucik nagyon kevés tejem...

Anyucik nagyon kevés tejem van sőt mensi idején még kevesebb megpróbáljam pótolni, de eddig kevés sikerrel jártam nem nagyon fogadta el az üveget se?

Figyelt kérdés
Vagy mit tudnék tenni?:(10hónapos baba anyukája
2017. júl. 15. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sok szénhidrátot ettem, attól sok tejem is volt. A pótlást meg, amikor mégsem volt sok ( 3:) ) kiskanállal adtam, pohárból. A 10 hónapos már ügyes nagyfiú(lány? ) és akár pohárból is megihatja a tápot.
2017. júl. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld ki a szaporító fejést, ami abból áll, hogy először 7 percig az egyik, 7 percig a másik melledet fejed, utána 5-5 percig, 3-3 percig, és végül 1-1 percig. Ezt akkor is fejezd be, ha már nem jön semmi a melledből. Pluszban a baba a legjobb tejszaporító, tedd őt sűrűn mellre. :)
2017. júl. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A "falatkás" hozzátáplálást próbáltad? Teszel elé egy tányér kaját, aztán ismerkedjen vele! Ebben a korban mindent a szájába visz, lenyalogatja az ujjairól. Ismerkedik az ételek ízével, állagával. Ami ismerős, azt lehet, hogy jobban elfogadja utána kanállal is.
2017. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!