Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák, milyen arányban...

Anyukák, milyen arányban tápszeresek illetve anyatejesek a babáitok?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. Annyi tápszeres babáról írtok, hogy felmerült bennem a kérdés: körülbelül az anyák hány százalékának nincs teje, és vajon miért? Nem elítélésképpen. Tényeg csak érdekel, és remélem, nem lesz vérre menő vita belőle.
2010. máj. 21. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:

A fiam csupán 3-5 napig szopizott. Nagyon súlyos vérszegénység és valamilyen gyulladás alakult ki nálam, amit muszáj! volt antibiotikummal kezelni.

Ha tehettem volna, szívesebben szoptattam volna, de így is egészséges, boldog fiam van, aki még csak 1-2szer volt beteg, pedig már 3 és fél éves.

*Orwella*

2010. máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom szopizott 13 hónapos koráig. Sztem ezt elég nehéz megítélni, hogy mennyi baba tápszeres,mennyi anyatejes, az én környezetemben az anyatejesek vannak többségben.
2010. máj. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

A fiam most múlt 8 hónapos, még mindig szopizik naponta négyszer-ötször. Plusz le is adok folyamatosan. Egy barátnőm több, mint egy évig szoptatta a babáját, tejleadó volt ő is. Másik 3 anyuka alig 3 hónapig szoptattak. Védőnő szerint több a tápszeres baba.

Szerintem sem kell elítélni egy anyukát sem, mindenki maga tudja, hogy mit miért csinál, akkor sem, ha tudná, de nem akarja szoptatni a babáját.

2010. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
a fiam 8 hóig szopizott, de abbahagyta. a lányom 4 hós, igény szerint szoptatom és IMÁDOM (őket és a szoptatást)
2010. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
15 hósom még szopizik.
2010. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos, csak szopizik.
2010. máj. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!