Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 éves lányom tegnap óta nem...

2 éves lányom tegnap óta nem cicizik. Oda merjem adni neki a lefejt tejet üvegből, vagy inkább ne kockáztassak?

Figyelt kérdés
Van egy jó 130 milli tejem, most fejtem, de félek, hogy ha odaadom, eszébe jut, hogy cicizni kéne...
2017. júl. 22. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Ha már nem szeretnéd,hogy cigizzen,szerintem ne add oda
2017. júl. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt nem szeretném, hogy cigizzen :D

Végül nem adtam oda, nehezen jutottunk el idáig, nem mertem megkockáztatni, hogy arról esetleg eszébe jut, hogy kéne cici.

2017. júl. 22. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi cicizzen 😁

A telefon mindig átírja a szavakat

2017. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem adnám oda. szüksége nincs rá, ha nem is térne vissza a cicire, de rájönne, hogy a cumisüvegből is lehet inni, akkor meg fejhetnéd, amit még egy 10 hósnál esetleg oké, de 2 évesnek nincs rá szüksége
2017. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!