Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen ételeket esztek szoptat...

Milyen ételeket esztek szoptatas alatt?

Figyelt kérdés
2017. aug. 10. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Csupa szénhidrát, és rengeteg gyümölcslé. De amúgy annyiszor tettem mellre a babát, ahányszor csak igényelte.
2017. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Basmati rizs, krumpli, koles, hus, hal, zoldsegek (kiveve a paradicsom), gyumolcsok, rozslisztbol keszult kenyer.

Tejtermeket, tojast, szojat, diot. mogyorot, feher lisztet, cukrot kerulom, utobbi ketto neha becsuszik. (Ezeket az en, es a kusfiam etelerzekenysege, valamint az en pajzsmirigyem, inzulinrezisztencia es pcos miatt).

2017. aug. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szinte mindent, amit eddig.

Káposztát, babot nem merek, lehet, hogy az se okozna gondot.

Nyers hagyma és csoki az, ami pocakfájást okozott, azt nem ehetek. Minden mást szerencsére igen. Nem hasfájós a pici. 5 hónapos, csak anyatejes.

2017. aug. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindent eszek, a kisfiam 8 hónapos, még mindig szopik. 6 hónapos koráig kizárólag anyatejet kapott, sosem volt hasfájós.
2017. aug. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szintén ettem mindent, igény szerint szoptattam és nem volt hasfájós.

Egy eset volt azért... Mikor hazajöttünk a kórházból, ittam pár deci rostos baracklét, hogy javítsam az emésztésem. Aznap este sokat sírt a babám, anyám szerint azért, mert a baracklétől fájt a hasa. Később újra ittam rostos leveket, nem volt baj belőle.

De ettem babot, borsót, káposztát és semmitől nem volt baj.

2017. aug. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dorii0404 válasza:
Sok tejet, főzeléket,fehér hús mint pl: a hal, és a szárnyasok !
2017. aug. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!