Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 hónapos a babám. Van már...

10 hónapos a babám. Van már foga s néha nagyon fáj ahogy harap. Max.1 éves korig szeretném szoptatni. De! Cumit nem fogad el. Cumisüvegből nem iszik. Cicin alszik el. Hogy válasszam le hogy ne viselje meg?

Figyelt kérdés
2017. aug. 14. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Követem, nálunk is dettó ugyanez van.
2017. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Követem en is! Mivel nálunk is ugyan ez van! Az én lányom 2- éves és éjel napal szopizik,alvasnal is szopizik..
2017. aug. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogzasnal szoktak harapni. Ha csak emiatt szeretned elvalasztani, le lehet szoktatni a harapasrol. En olyankor elvettem a cicit, mondtam, hogy au, faj, nem szabad. Ha nagyon harapdalni akart valamit, akkor adtam neki ragokat. Nem cumizott sosem, cicin alszik el, 17 honapos. En a szopi rengeteg elonye miatt meg nem szeretnem levalasztani, nemcsak az egeszsegugyi elonyok miatt, hanem mert nem akarom ejjel ringatva altatni, amivel sokkal tovabb tart, es farasztobb is.
2017. aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!