Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más is lett lelki beteg...

Más is lett lelki beteg miután konzultált szoptatási tanácsadóval?

Figyelt kérdés
pótlás kell a babámnak ami azt jelenti hogy napi 1-2 alkalommal kap tápszert. A tanácsadó jóformán leb×szott hogy miért adtam neki tápszert, ha fejek akkor azt meg ne próbáljam cumisüvegből adni és amúgy is mi az hogy csak 2-3 óránként eszik az 5 hetes fiam. hiába mondtam hogy többször nem is igényli a gyakori evést. kiakadt a cumira is hogy inkább mellre kellene raknom nem a cumit "tömni " . Most hogy elment itt ülök és sírok hogy mekkora szar anya vagyok hogy 90%ban van csak szoptatás, és nem tudom kicsiholni magamból a maradék 10-et. egyébként elég nehezen megy a szoptatás, nehezen kap rá a cicire a baba, ha nagyon fáradt és látom már ordít a sok próbálkozástól akkor bimbóvédővel adom neki a cicit és úgy sikerül. A probléma tehát nem egyszerű de ez a tanácsadó nem hogy segített volna még lelkiismeret furdalást is okozott. ..
2017. szept. 13. 17:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
A stílusával vokt gond, de jókat mondott. Fogadd meg!
2017. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!