Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki 6hónapos koráig szoptatta a babáját?

Figyelt kérdés

Babám lassan 5 hónapos anyagejes. 6hónapos koráig szeretném szoptatni utána áttérni tápszer+ hozzátáplálás.(Azért szeretném abbahagyni mert így is nehezen tudom fenntartani azt a mennyiséget ami neki elég) Van hogy estére tápszert kell adnom neki. Az estéink is szörnyűek , rengetegszer felkel éjjel enni... )


A kérdésem az lenne hogy akik így csinálták hogy ment ez a váltás? Kérem olyan írjon akinek ilyen tapasztalata van :)



2017. okt. 17. 08:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

8-as válaszoló vagyok.

Köszönöm a lepontozást!

Akkor is ha orvosi javaslatra kezdtük 4 hónaposan. Ami 10 évvel ezelőtt még természetes volt.

2017. okt. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapig szoptattam. Majdnem azért, mint te. Déltől estig szoptattam es baromira nem elveztem! Majd mikor 20-40 ml-ket evett, befejeztem. Aki meg ilyenkor is elvezi, az martirkodik! Ejjel azota csak egyszer kel fel enni, napkozben tok nyugodt.
2017. okt. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!