Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon fáj a bal mellem, alig...

Nagyon fáj a bal mellem, alig bírok hozzáérni, a kezemet is alig bírom felemelni. Ez lehet mellgyulladás?

Figyelt kérdés
Nem vagyok lázas, csak kegyetlenül fáj. Mit tegyek, hogy elmuljon, vagy hogy csökkentsem a tüneteket? 5 hetes a kislányom.
2008. okt. 22. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A mellgyulladás pontos tüneteit én szerencsére nem ismerem, de ha csomót is érzel a melledben a fájdalom mellett, próbáld meg zuhany alatt masszirozni. Még ha nagyon is fáj, jót tehet. Ha ez sem megy borogasd meleg vizes ruhával és utána masszirozd ki a csomót.

Ha nincs csomó, csak a fájdalom, akkor lehet, hogy a hormonok miatt érzed ezt. 1-2 nap alatt elmúlik, igaz addig sem kellemes, de legalább nem gyulladás.

2008. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

lehet bizony-sajna...nekem sem járt lázzal-az a gáz,h ezt sem fejni,sem maszirozni nem tudod annyira-csak a manó tudja kiszivni.csúnyát irok,de éheztesd picit-és akkor szivja mint a meszes-nekem éjszaka vált be-

remélem sikerül

2008. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez az.Én hetekig kínlódtam vele.Első lépés a mell alapos kiürítése.Az esetek nagy részében ettől helyre is jön.Mindenféle pozícióban szopi,melegvizes borogatás,és szopi közben a csomók körkörös masszírozása.

Ha ez után nem múlik el a fájdalom 2-3 nap alatt,akkor minden nap egy mokkáskanál propoliszt vegyél be.Nem gondoltam volna,h erre is jó a kis csodaszer,engem is meglepett.A náthám miatt szedtem,mert nem akartam gyógyszert szedni,és meglepett az eredmény,h a mellgyulladásom előbb elmúlt,mint a nátha.


Baromira fog fájni,amikor kiürítitek,de muszáj,mert minnél többet vársz vele,annál jobban eldurvul.

Egyébként sok infot találhatsz erről,és a szoptatással kapcsolatban szinte mindenről az lll.hu oldalon.

2008. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, már estére be is lázasodtam, és rettenetesen rosszul voltam, de már elmult a láz, csak a cicim fáj nagyon, a picivel szopiztatom, először mindig arra a cicire teszem, aztán ha kell még neki, a másikra, de szerintem kevesebb tej van benne, pedig ez a "többtejes" cici volt.

Nekem az orovos jegelést, hidegvizes borogatás ajánlott.

2008. okt. 23. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!