Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen érzés, mikor beindul a...

Milyen érzés, mikor beindul a tejleadó reflex?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom ezt a tejleadó reflexet, én nem érzek semmit szoptatás közben.
2017. okt. 31. 18:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Nekem fájdalma s volt. Mintha pár pillanat alatt le akart volna szakadni a cicim. Minden szoptatáskor megvolt ez a furcsa érzés rövid ideig. Nekem ez volt a legfájdalmasabb az egész szoptatásban.
2017. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Ezek szerint egyéni ez is. Nekem bizsergető érzés volt, a mellbimbóm "mögül" és a bimbómban éreztem a szoptatás kezdetén.
2017. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
nekem is fáj, majd szét feszít. kb 1-2 perc után érzem ahogy elkezd szopizni a lányom. meg amikor kaja idő közeledik akkor is szokott lenni.
2017. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is bizsergő, húzódó érzés volt, nekem kifejezetten kellemetlen. De csak kb 1-2 percig tartott minden szoptatásnál.
2017. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Mintha tűt szúrnának bele...de szerintem még 1 percig se éreztem. Ez akkor különösen izgi volt amikor nem raktam párnát a cicitartóba és mások előtt vagy az utcán elkezdtem érezni ezt a fájdalmat és tudtam,hogy most fog elkezdeni spriccelni belőlük a tej és ciki lesz egy vékony sötét felsőbe. Igény szerint szoptattam,de babám ügyesen ráállt ilyen 3 óránkénti evészetre... 1-1,5 hónap és simán beindult a tej mert noha kaja idő lett volna,de babó még aludt. Talán már olyan 6-7 hónapos lehetett amikor nem éreztem már ezt a fájdalmat és nem spriccelt spontán 40-50 ml ,rengeteg tejem volt. (sajnos a másodiknál nem így alakult)
2017. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Első gyereknél én sem éreztem semmit.
2017. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

Bizsergető, enyhe feszítő érzés, mintha sugárban ki akarna robbani belőled valami, de inkább kellemesen furcsa, mint fájdalmas.


Én ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor nagyon kell pisilni, majd jön a kellemes megkönnyebbülés-a szoptatás.


1 évvel a szoptatás után is érzek hasonlót, mikor kimerevedik a mellbimbóm.

2017. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Mintha görcsölt volna a mellem.
2017. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Nekem éles fájdalom par mp-ig a mellbimbomban. Vagy olyan is van h csak csöpög es nem éreztem semmit elotte.
2017. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Én se érzem meg. Nem vagy ezzel egyedül. :)
2017. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!